JAK DOBRAĆ PODKŁAD?

by - 07:40


Na rynku mamy dostęp do sporej ilości dostępnych podkładów, w każdej cenie. Mimo to, wciąż słyszę częste pytanie: jak dobrać podkład do cery? Temat wydaje się dosyć oklepany, ale jak się przekonałam, dobrych rad nigdy za wiele.
Jakimi zasadami powinniśmy się kierować kupując podkład?
Oto kilka podpowiedzi:

1. Po pierwsze, musicie określić rodzaj naszej cery. Zupełnie inaczej podkład będzie „trzymała się” na cerze tłustej, a inaczej skóra, która jest wrażliwa.

2. Zasada testowania podkładu na dłoni jest już wszystkim znana! Jednak trzeba pamiętać o tym, aby zawsze robić to na zewnętrznej stronie dłoni, a nigdy na nadgarstku, gdzie skóra jest zbyt cienka i nie odpowiada kolorze naszej cery.

3. Kolejny sposób na dobór najlepszego dla nas podkładu, polega na tym, aby wybrać 3 odcienie podkładu, które wydają nam się najbardziej zbliżone do naszej cery. Następnie nakładamy go na linię żuchwy i wybieramy ten najbardziej zbliżony do koloru skóry.

 4. Jakie macie oczekiwania wobec podkładu? Statystycznie kobiety używają podkładu, aby zakryć przebarwienia, zaczerwienienia. W takiej sytuacji powinnaś wybrać produkty w żółtych tonacjach, które wyrównają koloryt skóry. all inspiration/pictures by Pinterest
_________________
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
___

follow me on FACEBOOK /click/ 
 follow me on instagram - @justynapolska_fashion 

You May Also Like

4 komentarze

  1. Idealne rady kochana, ja pamietam czasy ze byly dwa odcienie podkladow: prosiaczek i ciemna pomaranczka ;) Viva lata 80/90 :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawe porady, z pewnością z nich przy najbliższej okazji skorzystam.

    OdpowiedzUsuń
  3. Oj idealny pod każdym względem podkład to ciężko dobrać ;/

    OdpowiedzUsuń

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle