GLASS SKIN

by - 06:40


Od kilku miesięcy jest głośno o koreańskich kosmetykach i pielęgnacji cery. W drogeriach znajdziemy coraz więcej azjatyckich produktów. Zresztą Koreanki wiodą prym w dziedzinie pielęgnacji skóry! I to właśnie one zapoczątkowały nowy trend „Glass skin“ - efekt szklanej cery - który zaczyna podbijać rynek dzięki beauty liderce, Sarze Lee.

„Szklana cera” to określenie na nieskazitelną, gładką, pozbawioną niedoskonałości skórę, której nie jest potrzebne dodatkowe rozświetlenie. 

Glass skin, czyli jak uzyskać efekt szklanej skóry?

Mało która z nas ma idealnie gładką cerę, a osiągnięcie efektu nieskazitelnej cery wymaga systematyczności i czasem pomocy profesjonalisty. Na początku trzeba  wyleczyć cerę z trądziku, pozbyć się przebarwień. Zrezygnować z kosmetyków drogeryjnych i zacząć stosować zasadny koreańskiej pielęgnacji.


,,To poważny krok. Odrzuciłam wszelkie kremy i postawiłam na serum koreańskie i esencje w nadziei, że uda mi się osiągnąć efekt szklanej skóry. - mówi Lee i Chang.  - Sekret tkwi w warstwach. Podobnie jak w przypadku „7 Skin Method” - koniecznych jest dużo lekkich warstw produktów nawilżających, dzięki którym skóra staje się miękka, niczym skóra dziecka. Kluczowy jest czas. - dodają.’’

inspiration by Pinterest
______
zobacz również :

___
follow me on FACEBOOK /click/ 

 
follow me on instagram - @justynapolska_fashion 

You May Also Like

6 komentarze

 1. Chciałabym mieć taką nieskazitelną skórę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piekna cera i ten wewnetrzny blask :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo podoba mi się ten trend, niestety najfajniej wygląda na młodej cerze

  OdpowiedzUsuń
 4. Od niedawna zaczęłam używać koreańskie produkty, ale pół na pół z drogeryjnymi, więc jeszcze nie przerzuciłam się całkowicie na pielęgnację koreańską.

  OdpowiedzUsuń

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle