GR SOFT MATTE

by - 11:07


Już nie wystarczy sama pigmentacja i trwałość! Teraz cenimy ładne opakowanie, zapach, komfort noszenia i cenę. Rynek zapełniają co rusz nowe produkty spełniające oczekiwania klientek. Jakiś czas czemu hitem stały się matujące pomadki, promujące się na trwałe, bez wysuszania i tworzenia „skorupy”. Części producentów udało się spełnić te oczekiwania, a drugiej części niestety nie… Często w parze wysoką pigmentacją szło mocne wysuszenie ust i niekomfortowa skorupa. 
Marka Golden Rose, wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientek i wprowadziła w marcu nowa linię pomadek do ust – Soft & Matte Creamy Lip Color, aż w 18 kolorach. 
Przetestowałam je i śpieszę do Was z recenzją!


Producent o produkcie:


Pomadki charakteryzują się wyjątkową, lekką niezasychającą formułą, pozostawiającą na ustach matowe, w pełni kryjące wykończenie. Ich innowacyjny skład sprawia, że produkt bardzo łatwo się aplikuje, nie powoduje blaknięcia i pękania koloru na ustach . Pomadki zawierają również zmiękczające i nawilżające olejki jojoba i awokado. Moja opinia:

Trwałość pomadki jest porównywalna do kultowej Longstay Liquid Matte Lipstick Golden Rose. Czyli pomadki mają bardzo dobrą pigmentację, ładne, soczyste i intensywne kolory. 
Duży plus! Zasadniczą różnica jest ich konsystencja, nazwa „soft” w końcu zobowiązuje :) 
– jest rzeczywiście lżejsza, przypominająca trochę mus. I tak jak w przypadku Longstay
które dosyć szybko zasychały, nowość Soft & Matte GR całkowicie nie zasycha! 
Pozostawia na ustach lekką, kremową warstwę. Nie pozostawia suchej skorupy i niekomfortowego ściągnięcia ust. Niestety lekka konsystencja, jest bardziej podatna na tarcia i po każdym posiłku, usta wymagają korekty.


Mieliście już okazję przetestować nowość Golden Rose?


You May Also Like

8 komentarze

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle