TO JEST PASSE?!... w modzie

by - 13:07Bardzo łatwo jest wskazać, to co najmodniejsze tego sezony. Wystarczy przegląd kilka platform i stron modowych, zajrzeć do wpisów i stylizacji najpopularniejszych influencerów i blogerek, aby wyselekcjonować aktualne top trendy.

Jednak wszyscy wiemy, że moda jest zmienna i potrafi płynnie przejść z jednych trendów do drugich, czerpiąc inspirację z historii. Bardzo często jest tak, że to na co odkładaliśmy fundusze, po prostu z dnia na dzień staje się passe.

Przygotowałam Wam dziś mini ściągę wszystkich tych trendów, które w najbliższym sezonie wiosenno-letnim nie będą wiodły prymu, wręcz odwrotnie, będą passe.

all photos by Pinterest You May Also Like

5 komentarze

 1. Niektóre te trendy są obrzydliwe, ale skinny jeans kocham. Niestety są to jedyne jeansy które toleruję haha. jednak te trendy są lepsze niż np. łańcuchy na szyi :)
  Pozdrawiam, Weronika S.
  pasjeweroniki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie zwracam szczególnej uwagi na trendy, nie wszystkie mi się podobają. Noszę to, co lubię, w czym korzystnie wyglądam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Meh, mam wrażenie, że teraz nic nie jest passe, a wszystko jest trendy :D z jednej strony to dobrze - co nie założymy, będzie dobrze wyglądało (nawet najdziwniejsze połączenia), z drugiej strony - czasami jak widzę ludzi na ulicach, to zastanawiam się skąd w nich tyle odwagi :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie chce nic mówić ale to wszystko jest paskudne

  OdpowiedzUsuń
 5. Torebka pod kolor butów lub odwrotnie, zdecydowanie nie :D

  OdpowiedzUsuń

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle