CLARE BLANC

by - 13:02

Efekt glow, ładnie rozświetlonej cery, to absolutny hit poprzednich i następnych sezonów. Nic dziwnego, nawet delikatnie rozświetlona cera wygląda młodo, świeżo i atrakcyjnie. A przecież o taki efekt na chodzi, prawda?

Dzisiejszy post po raz kolejny dedykowany będzie produktowi, który pomoże uzyskać nam ładnie rozświetloną buzię.

Tym razem, będzie to produkt z wyższej półki, od którego oczekuje więcej niż przeciętność. Mowa o ROZŚWIETLAJĄCYM PUDERZE BODY MAGIC DUST - GOLDEN SKIN 06, marki Clare Blanc.


Producent o produkcie:

Rozświetlacz do ciała i twarzy, który tworzy niepowtarzalny efekt mokro złotej skóry. Kosmetyk przepełniony drobinami, które iskrzą mocnym światłem. Skóra wygląda jak w blasku słońca. Idealnie podkreśli każdą opaleniznę. Świetnie sprawdzi się zarówno w makijażu twarzy i ciała. Produkty Claré Blanc przeznaczone są do każdego rodzaju skóry. Są lekkie, jedwabiście gładkie i bardzo trwałe. Dzięki naturalnym składnikom wzbogaconym o cenne oleje, witaminy i aminokwasy istnieje niskie prawdopodobieństwo wystąpienia reakcji alergicznych.

Cena za 4 g ok 150 zł
Moja opinia:

Puder zapakowany jest w plastikowym słoiczku z sitkowym dozownikiem, który ułatwia aplikację odpowiedniej ilości produktu. Sami możemy dozować ilość, którą chcemy zużyć. Puder jest bardzo drobno zmielony, jest jedwabisty i dzięki temu także bardzo sypki. Choć jest go niewiele, to wystarczy go odrobina, aby uzyskać nawet delikatne rozświetlenie. Puder jest bardzo dobrze napigmentowany! Puder możemy nakładać zarówno na mokro jak i na sucho, na mokro daje jeszcze bardziej wyrazisty kolor. Jednak jeśli nie chcemy uzyskać przerysowanego efektu, zbyt intensywnego, to polecam nakładać go na sucho. Puder posiada także bardzo dużą ilość świetlistych drobinek, przez bardzo szybko uzyskamy lustrzany blask. Nie jest to kiczowaty blask, lecz subtelny, elegancki. Taki, który zachwyca. 
Dla mnie jest on rewelacyjny i warty swojej ceny :). 

You May Also Like

6 komentarze

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle