BUILD UP EXTRA VOLUME

by - 12:47

Dawno nie było recenzji tuszu do rzęs. A przecież tusze do rzęs to temat rzeka i większość z nas jeszcze nie znalazła „tego jedynego”, prawda :)? Mamy duże oczekiwania wobec tuszy, dlatego producenci dosłownie stają na rzęsach (naszych i swoich :)), aby dogodzić swoim klientkom.
Marka IsaDora, także chce nas zadowolić, tuszem do rzęs Build-Up Extra Volume.
Zapraszam na recenzję :).

Producent o produkcie:

MASKARA O SZYBKOSCHNĄCEJ, ELASTYCZNEJ STRUKTURZE, KTÓRA POZWALA NA POMALOWANIE OCZU KILKOMA WARSTWAMI BEZ OBAW O SKLEJANIE RZĘS! DUŻA SZCZOTECZKA Z SZEROKO ROZSTAWIONYMI WŁÓKNAMI MAKSYMALNIE POGRUBIA I ROZDZIELA RZĘSY. ODPORNA NA ŁZAWIENIE OCZU. IDEALNA DLA OSÓB NOSZĄCYCH SOCZEWKI KONTAKTOWE.
Moja opinia:

Tusz posiada dość dużą szczoteczkę, z tak jak napisał producent, szeroko rozstawionymi włóknami. Mimo tej aparycji, bez problemu dojdziemy nawet do najbardziej ukrytych rzęs. Szczoteczka ładnie rozczesuje rzęsy, jednocześnie je wydłużając i pogrubiając. Spojrzenie staje wyraziste, dzięki długim i pogrubionym rzęsom. To co zasługuje na pochwałę, to pigmentacja. Kolor jest głęboki, intensywny, dodający charakteru. Nieco gorzej z trwałością, pod koniec dnia nieco się osypuje i odbija na powiece. Mimo to, zasługuje na uwagę :).
Warto dodać, że obecnie od 20 do 26 maja, tusz kupimy 50 % taniej, czyli z 64 zł na 32 zł. Kusząca cena :).

You May Also Like

7 komentarze

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle