NAILS 2019

by - 08:49To zdecydowany powrót do minimalizmu i klasyki w manicure. Po wielu sezonach przodujących w migoczących dodatkach, brokatach, cekinach, lśniących lakierach. Gdzie nie brakowało wzorzystych i kolorowych motywów i zdobień, czas zatoczył koło i wrócił do źródeł klasyki.


Moda na french manicure wróciła na salony i do serc wielu kobiet. Klasyczny manicure, to zazwyczaj tylko bezbarwny lakier pokrywający płytkę paznokcia, wraz z białymi końcówkami. Wiele osób jednak pokrywa płytkę paznokcia delikatnym różem, lub lakierem w odcieniach nude. Od naszej finezji zależy, czy dodamy do nich nieco zdobień.
Warto także dodać, że french manicure swoją popularność zdobył w 1976 roku, dzięki jego twórcy – Jeffowi Pink.  Jeff chciał zaoszczędzić czas aktorkom w Hollywood na przygotowywanie się do nowych kreacji i wymyślił przepis na idealne paznokcie pasujące do wszystkiego.Dlatego french manicure jest nie tylko symbolem minimalizmy i subtelnej elegancji, ale także należą do tych uniwersalnych, pasujących do wielu styli.
You May Also Like

3 komentarze

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle