BŁĘDY, KTÓRE POPEŁNIAMY PRZY STYLIZACJI BRWI !

by - 08:45

KANCIASTY KSZTAŁT


To jeden z podstawowych błędów, który sprawia, że brwi wyglądają karykaturalnie. Kanciaste, kwadratowe brwi, jak malowane linijką wyglądają po prostu sztucznie! Postaraj się, delikatnym pociągnięciem podkreślać długości włosków, nie tworząc ostrej ramy brwi.


ZBYT MOCNE WYDŁUŻENIE BRWI

Ważne jest także zakończenie brwi, ponieważ zbyt długi koniec często powoduje efekt opadania. Gdzie powinien być ich koniec? Kredkę do brwi przyłóż ukośnie nad swoimi nozdrzami i wyrównaj go z kącikiem oka. Miejsce, które dotyka ołówek przy kości jest punktem, gdzie brwi powinny się kończyć.

BRAK ROZMYCIA

To niezbędny krok, aby brwi wyglądały naturalnie! Korzystnym sposobem na wypełnienie brwi jest rysowanie linii pod brwiami, a następnie za pomocą pędzla rozmyć go na powierzchni brwi.


BRAK KSZTAŁTU

Kształt brwi to podstawa! Nie masz czasu, aby odwiedzić kosmetyczkę? Wystarczy uważnie śledzić kształt Twoich brwi i włoski które wchodzą poza kształt idealnych łuków, stopniowo usuwać.


MIEJSCOWE PRZEŚWITY

Poniosło Cię i padłaś własną ofiarą nadmiernego wyrywania brwi? Wielu osobom się to zdarza :) Aby ukryć powstałe prześwity, przykryj je kredką lub cieniem do brwi.NIESFORNA BREW


ZBYT CIEMNE WYPEŁNIENIE

ZA DUŻO ROZŚWIETLENIA
all photos by Pinterest / KATHLEEN KAMPHAUSEN/LAUREN AHN / cosmopolitan.com


______
zobacz również :

___
follow me on FACEBOOK /click/ 

 
follow me on instagram - @justynapolska_fashion 
You May Also Like

5 komentarze

 1. Oj tak z brwiamy to zawsze mialam i mam problem, u mnie sa zbyt kanciaste, ale tylko dlatego ze w jednej brwi na poczatku nie mam wloskow i musze rysowac :(

  OdpowiedzUsuń
 2. this is so useful...we can see where we are making mistakes!

  http://modaodaradosti.blogspot.ba/

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dobre podsumowanie! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super post! Niektóre z tych brwi wyglądają strasznie! Ja chyba nie robię, żadnego z tych błędów, a jak już mi się zdarza, to jest on delikatny i raczej słabo zauważalny. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Auć, rysowanie czarnej kreski na linii wodnej wygląda jakby oko było brudne, a jego właścicielka właśnie wyszła z więzienia :( Nie rozumiem, czemu dziewczyny sobie robią taką krzywdę i jest to nawet dość popularne. Przecież kreska na linii dolnych rzęs wygląda milion razy bardziej estetycznie!

  OdpowiedzUsuń

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle