APART

by - 07:23


Łap szczęście! I bądź szczęśliwy :)! I ja łapię garściami pozytywną energię każdego dnia. Oprócz codziennych rytuałów pomagających dobrze „nastroić” przed pracowitym dniem, otaczam się rzeczami, które lubię i cenię. Czasem są to bardzo niepozorne, ale wymowne gadżety…

W mojej dzisiejszej stylizacji, bardzo prostej i uniwersalnej, główną rolę nie gra kapelusz, ale naszyjnik…łapacz snów z kolekcji APART.

…pewna Indianka miała spory kłopot ze swoim dzieckiem, które każdej nocy dręczone było przez koszmary senne. Zdesperowana kobieta, w poszukiwaniu ratunku dla dziecka, udała się do starej przędzarki, która poleciła jej wykonanie sieci życia z gałązek wierzby i włókien bawełny. Zatroskana matka zastosowała się do tej pracy, własnoręcznie zrobiła łapacz, który odtąd chronił jej dziecko w czasie snu. Pochodzący z Ameryki Południowej amulet do dzisiejszego dnia uważany jest za amulet. Plemienni Indianie wymyślili i tworzyli łapacze snów, którym przypisywali tajemną moc ochrony przed złymi snami oraz wszelkimi negatywnymi mocami.

Obecnie łapacze snów wpisują się jako modne ozdoby o charakterze etnicznym. 
Sprawdzają się w prostych i minimalistycznych wnętrzach utrzymanych w stylu boho. 
Coraz częściej łapacze snów znajdziecie także na biżuterii, tatuażach, naszywkach.


Zajrzyjcie na stronę APARTU, gdzie na pewno znajdziecie swój amulet szczęście :)!


photos by WHITEMOMENTS 


ubrałam /dressed/ : spodnie,kapelusz /trousers,hat/ ZARA , koszula /shirt/ H&M Trend , biżuteria /jewerly/ APART /clik/___________


follow me on FACEBOOK /click/ 

 
follow me on instagram - @justynapolska_fashion 

You May Also Like

6 komentarze

  1. Odpowiedzi
    1. Bardzo ciekawy look, jednak rzeczywiście muszę przyznać rację, że naszyjnik gra tutaj pierwsze skrzypce. Chętnie bym sobie sama taki sprawiła!:)

      Usuń
  2. uwielbiam taką minimalistyczna biżuterię!:)

    OdpowiedzUsuń

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle