LE COQ SPORTIF

by - 10:58


Outfit street style! Czym się charakteryzuje najbardziej modny styl? Wygodą, komfortem noszenia, nutą nonszalancji oraz zgodą na łączenie na pozór nie pasujących do siebie części garderoby. Tutaj nie ma reguł, ważne aby czuć się dobrze i być sobą.

Zauważyliście, że coraz częściej w moich stylizacjach pojawia się obuwie na niższym obcasie? Nie znaczy to wcale, że zrezygnowałam z ulubionych szpilek :)! W dni, kiedy niemal biegam po mieście załatwiając mnóstwo nagromadzonych spraw, wygodne obuwie to dla mnie najważniejsza kwestia! Musi być wygodne i wykonane z dobrej jakości tworzyw. Te oczekiwania spełnia marka  le coq sportif , tworząc obuwie o komfortowym profilu, modnym designu. Renomowana marka słynie z prestiżowego obuwia sportowego już od 130 lat! To ogromny sukces francuskiej marki, która z powodzeniem towarzyszy sportowcom w osiąganiu najlepszych wyników.

Jeśli i ja mogę korzystać i z dobrodziejstw marki  le coq sportif , to szczególnie w dni kiedy mam mnóstwo spraw do załatwienia, wygodne obuwie to mój must have!


photos by WHITEMOMENTS 


ubrałam /dressed/ : sukienka /dress/ H&M Trend , naszyjnik /necklace/ Ania Kruk /clik/ , buty /sneakers/ LE COQ SPORTIF /clik


___________


follow me on FACEBOOK /click/ 

 

follow me on instagram - @justynapolska_fashion 

You May Also Like

6 komentarze

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle