CARMEN

by - 10:06
Falbaniaste bluzki, sukienki i koszule muszą znaleźć się w waszej szafie! Są naprawdę modne! Moda na bufiaste rękawy i falbany przyszła do nas z gorącej Hiszpanii, gdzie kobiety dumnie eksponują ramiona, plecy i dekolt I my Polki powinniśmy pójść w ich ślady, z dumną i nutą subtelności odkrywać to co piękne…:). No właśnie piękne…!

Zanim odsłonicie Wasze ramiona, plecy, dekolt - zadbajcie o nie! Regularne peelingi oraz balsam nawilżający w szybki sposób doprowadzi skórę do ładu, dzięki czemu będzie nawilżona, jędrna i pięknie prezentować się w kusych bluzeczkach. Jeśli skóra na ramionach jest szorstka i niewiele  pomagają domowe zabiegi kosmetyczne, prawdopodobnie brakuje Wam cennej witaminy A! Jedzcie marchewki, soki warzywne oraz nie zapomnijcie o zbilansowanej diecie! Z efektów będziecie na pewno zadowoleni :).

Wracając do modnego trendu z falbaną, muszę dodać, że jest bardzo korzystny dla tych z Was, które marzą o wyeksponowaniu linii biustu. Falbana dodaje objętości i optycznie powiększają biust!


Przyjemnego dnia Kochani!photos by STUDIO BARVA 


ubrałam /dressed/ : sukienka /dress/  H&M , mule VAGABOND /CLIK/
___________
follow me on FACEBOOK /click/ 

 

follow me on instagram - @justynapolska_fashion 

You May Also Like

12 komentarze

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle