FEATHERED BROWS

by - 08:45

Naturalność w cenie! Tak moje Drogie, im bardziej naturalny i niewidoczny make’up tym lepiej i bardziej modniej! O ile w ostatnich sezonach królowały wyraziste, idealnie wystylizowane brwi z niemal od linijki ukształtowanym łukiem, tak w tym sezonie na topie są naturalne brwi!

Feathered brows, czyli „pierzaste brwi” wykreował słynny wizażysta gwiazd Mario Dedivanowic. Ten trend to nic innego jak gęste i bujne brwi, które wyglądają tak, jak gdyby nigdy nie miały styczności z pęsetą. Ale to tylko pozory! Nie każda z nas może poszczycić się gęstymi brwiami. Pierzaste brwi możecie wykonać samodzielnie w domu.

Zacznij od wyczesania brwi zgodnie z kierunkiem ich wzrostu, następnie rysujemy delikatny kontur brwi, który wypełniamy cieniami do brwi o kolorze zbliżonym do naturalnego (jeśli macie jasne brwi). Natomiast do ciemnych brwi wybierzcie jaśniejszy odcień cieni. Następnie dorysowujemy na łuku brwiowym delikatne włoski i z pomocą żelu do stylizacji, zaczesujemy włoski do góry. Naturalne i „pierzaste” brwi gotowe! Aby podkreślić brwi, nałóżcie pod brwi odrobinę rozświetlacza. insp by Pinterest

You May Also Like

5 komentarze

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle