JAK MALOWAĆ USTA?

Peeling ust
Wystarczy przed nałożeniem szminki przetrzeć usta wilgotną szczoteczką do zębów – ten trok pozwoli zetrzeć suchy naskórek i idealnie wyrównać powierzchnię warg.

Ochrona skóry warg
Pielęgnacyjna pomadka w sztyfcie albo w kremie powinna znaleźć się w każdej torebce, Szukając idealnego preparatu dla siebie zwróćcie uwagę, żeby miał w swoim składzie filtr UV.

Jak przedłużyć trwałość szminki
Jest na to sprawdzony sposób – po zaaplikowaniu pierwszej warstwy odciśnijcie nadmiar szminki na  chusteczce i przeciągnięciu usta jeszcze jedną warstwą koloru.

Aplikacja palcem

Jeśli macie ochotę na usta w ciemnym kolorze, ale nie macie wprawy i boicie się, że może wyglądać zbyt wulgarnie lub kiczowato, spróbujcie ją zmiękczyć. Wystarczy wklepać kolor w usta. I następnie zaczynając od środka ust, precyzyjnie wypełniać je kolorem.


all photos by Pinterest

You May Also Like

5 komentarze

  1. Odwiedziłam tego bloga, znajdując go w wyszukiwarce google.pl, gdyż poszukiwałam informacji o malowaniu ust, dzięki za super wskazówki.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak zwykle swietne porady, u mnie zazwyczaj od razu z opakowania, ale czesto tez uzywam najpierw konturowki, a na klientach zawsze z pedzelka ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. dziękuję za rady na pewno wykorzystam :)

    OdpowiedzUsuń

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle