CASHMERE

by - 12:59


Większość z Was nie wyobraża sobie nakładania podkładu bez wcześniejszego nałożenia kremu. I słusznie! Kremy mają nawilżyć i przygotować cerę do kolejnych etapów pielęgnacyjnych i kosmetycznych, a także chronić cerę przez cały dzień.
Czy zastanawiałyście się nad bazą pod makijaż? Bazy mają za zadanie utrzymać makijaż przez wiele godzin, ale także często także zmatowić cerę, rozświetlić lub wygładzić. Dziś recenzja dwóch baz  marki Cashmere. Zapraszam!


Cashmere, Secret, Baza wygładzająca

Producent o produkcie:

Dzięki mikrosiateczce przestrzennych silikonów 3D perfekcyjnie kryje niedoskonałości cery i delikatnie wyrównuje zmarszczki. Skóra staje się kaszmirowo gładka i idealnie miękka w dotyku. Baza gwarantuje efekt matowienia, nawet po wcześniejszym zastosowaniu bogatego kremu. Wiąże cząsteczki makijażu, dzięki czemu wydłuża jego trwałość i sprawia, że skóra łatwiej oddycha. Makijaż rozprowadza się równomiernie i nie zbija się.
Cena ok 35 złMoja opinia:

Baza na początku robi świetnie wrażenie: dobrze matowi cerę, wygładza ją i kryje niedoskonałości. Niestety jeśli macie rozszerzone pory, to baza może je uwydatniać szczególnie po nałożeniu na twarz podkładu który matuje. Musicie uważać także z jego ilością, ponieważ może się rolować. Produkt wydajny i tak jak zapowiada producent, dobrze utrzymuje makijaż przez cały dzień.


Cashmere, Make Up Blur Maxi Cover Fluid i baza wygładzająco-kryjąca 2w1

Producent o produkcie:

Innowacyjna fluid-baza multifunkcyjnie udoskonala cerę i przedłuża trwałość makijażu. Dzięki mikrosferom odbijającym światło niweluje wszelkie niedoskonałości i nierówności skóry oraz nadaje jej kaszmirową gładkość (efekt blur). Doskonale kryje i ujednolica koloryt skóry bez efektu maski. Lekka, kremowa konsystencja jest niezwykle przyjemna w aplikacji i perfekcyjnie dopasowuje się do naturalnego kolorytu cery.
Cena ok 35 zł


  
Moja opinia:

To świetna alternatywa dla tych z Was, które nie mają czasu na nakładanie kolejnych produktów i kosmetyków. 2w1 czyli fluid i baza, który dobrze kryje i wygładza a także zdecydowanie skutecznie wydłuża czas utrzymywania się makijażu. Podczas aplikacji trzeba się sprężyć, ponieważ kosmetyk dość szybko zasycha i może zostawiać smugi. Produkt jest wydajnie i do tego pięknie pachnie! Dla mnie to dobry produkt w dni, na wyjazdy i podróże.You May Also Like

1 komentarze

  1. Wow, jestem pod wrażeniem przepięknych zdjęć. Firmę kojarzę, jednak nie miałam okazji użyć ich produktów :)

    OdpowiedzUsuń

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle