JAK MALOWAĆ BRWI...?

by - 07:49


Jedną z najczęściej wymienianych porażek makijażowych jest źle wyregulowana i podkreślona brew. Jeśli nie mamy idealnie gęstych brwi, lub są zbyt jasne, albo mają niewyraźny kontur, to najczęściej sięgamy po hennę lub samodzielnie je malujemy. Coraz częściej i chętniej gościmy też w salonach kosmetycznych, gdzie pod okiem ekspertów trwale podkreślamy brwi.


Jak skutecznie i efektowanie malować brwi? Od czego zacząć?

Alternatywą henny są tusze do brwi. Aplikujesz je tak samo jak maskary do rzęs, czyli od nasady aż po same końce, zaczesując włoski do góry. Małe, precyzyjne szczoteczki dokładnie rozczesują i precyzyjnie rozprowadzają formułę na każdym, nawet tym najkrótszym włosku, o którego istnieniu nie miałaś pojęcia.

Kiedy warto sięgnąć po hennę?

Jeżeli posiadasz niepełne brwi, możesz je odbudować za pomocą odżywek dostępnych na rynku, a także spróbować olejku rycynowego, który je wzmocni i zapobiegnie nadmiernemu wypadaniu. Brwi możesz natychmiastowo wypełnić za pomocą henny. Na skórze utrzymuje się przez parę dni, na włoskach około dwa-trzy tygodnie.*produkty, którymi warto stylizować nasze brwi 
all inspiration/photos by Pinterest

You May Also Like

7 komentarze

 1. bardzo pomagające wskazówki :) Sama je zastosuje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie znalazłam ten artykuł na google.pl i znalazłam tu dokładnie to czego szukałam.

  OdpowiedzUsuń
 3. dobre wskazówki, powoli dochodzę do wprawy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja nie mam potrzeby podkreślania moich brwi, ale ciekawa notka

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja nie lubię takich ostry, ciemny i mocno wyrysowanych brwi 'z instagrama'. Wolę podkreślać naturalny kształt brwi ew lekko go poprawić. Mi się super sprawdza koloryzujący żel do brwi z H&m :) buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 6. W końcu ktoś normalnie to naświetlił

  OdpowiedzUsuń

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle