JAK MALOWAĆ USTA?

by - 12:48

Peeling ust
Wystarczy przed nałożeniem szminki przetrzeć usta wilgotną szczoteczką do zębów – ten trok pozwoli zetrzeć suchy naskórek i idealnie wyrównać powierzchnię warg.

Ochrona skóry warg
Pielęgnacyjna pomadka w sztyfcie albo w kremie powinna znaleźć się w każdej torebce, Szukając idealnego preparatu dla siebie zwróćcie uwagę, żeby miał w swoim składzie filtr UV.

Jak przedłużyć trwałość szminki
Jest na to sprawdzony sposób – po zaaplikowaniu pierwszej warstwy odciśnijcie nadmiar szminki na  chusteczce i przeciągnięciu usta jeszcze jedną warstwą koloru.

Aplikacja palcem

Jeśli macie ochotę na usta w ciemnym kolorze, ale nie macie wprawy i boicie się, że może wyglądać zbyt wulgarnie lub kiczowato, spróbujcie ją zmiękczyć. Wystarczy wklepać kolor w usta. I następnie zaczynając od środka ust, precyzyjnie wypełniać je kolorem.


all photos by Pinterest

You May Also Like

9 komentarze

 1. Odwiedziłam tego bloga, znajdując go w wyszukiwarce google.pl, gdyż poszukiwałam informacji o malowaniu ust, dzięki za super wskazówki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak zwykle swietne porady, u mnie zazwyczaj od razu z opakowania, ale czesto tez uzywam najpierw konturowki, a na klientach zawsze z pedzelka ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. dziękuję za rady na pewno wykorzystam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne porady, a może kochana wiesz czemu pomadka żadna pomadka nie trzyma się w kącikach ust? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pisałam podobny post o sztuce nakładania czerwonej szminki, co nie jest tak z pozoru łatwe. Fajny blog i super konkretny z pięknymi zdjęciami post. Pozdr

  OdpowiedzUsuń
 6. Dlaczego reklamujesz bloga na grupach uzywajac ciagle tych samych "gotowców". Zero kreatywności - i szczerze powiedziawszy taka reklama mnie odrzuca.

  OdpowiedzUsuń

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle