LIP DUO SCULPT

by - 11:38


Na dzisiejszą sobotnią recenzję zapraszam szczególnie, bo będzie o jednej z moich ulubionych marek i produkcie top, czyli matowej pomadce. Marka Bourjois i pomadka Lip Duo Sculpt.

Producent o produkcie:

Pomadka Lip Duo została specjalnie zaprojektowana łącząc dwa harmonijne odcienie w jednej pomadce. Nawilżająca formuła łączy w sobie kremowość i intensywny matowy kolor. Płaska poręczna konstrukcja pomadki zapewnia ultraprecyzyjną aplikację. Wskazówka specjalistów Douglas: trzymaj Lip Duo tak, aby ciemniejsza, węższa część znalazła się na konturze ust (u góry) i zacznij nakładać teksturę na górną wargę od środka na zewnątrz. Odwróć pomadkę, żeby węższa część była na dole przy konturze ust, dalej postępuj tak samo.


Moja opinia:

Bourjois słynie z świetnych pomadek, które dają trwały efekty zapewniając także komfort noszenia, a wręcz ich nie odczuwanie na ustach. Przetestowałam nowość Lip Duo Sculpt, w dwóch odcieniach 02 i 05. W składzie produktu znajdziemy dwie współgrające ze sobą pomadki, które zostały połączone ze sobą tak, aby tworzyć jedną końcówkę. Mniejszy odcień daje precyzyjny kontur, natomiast większym wypełnimy kolorem usta. Pomadka jest miękka, bardzo łatwa w aplikacji i dodatkowo mamy piękny efekt blendowanie odcieni i szybkie osiągnięcie subtelnie wystopniowanego efektu 3D! Dla mnie rewelacja!

05 Mi figue – mi raisin (05): śliwka plus odrobina różu dająca wykończenie w stylu glamour
02 Peach shake (02): soczysta brzoskwinia w odcieniu nude połączona


Obecnie w Rossamnie możecie kupić pomadkę w promocji za ok 27 zł.


You May Also Like

2 komentarze

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle