LIQUID GLOW HIGHLIGHTER

by - 10:23

Kto ma ochotę na wiosenne odświeżenie? Szczególnie wiosną chcemy wyglądać świeżo i promiennie. Szukamy nowości, czegoś co urozmaici nasze codzienne, sprawdzone rytuały. Często odnajdujemy inspirację w panujących trendach. W tym sezonie modna jest promienna cera, ładnie rozświetlona, bez widocznych oznak zmęczenia. Efekt glow jest już chyba znany wszystkim! Sama kilkakrotnie pisałam jak uzyskać promienny efekt.

Dziś postanowiłam przetestować dla Was rozświetlacz w płynie marki BELL HYPOAllergenic Liquid Glow Highlighter - Hypoalergiczny rozświetlacz w płynie.


Producent o produkcie:

Produkt gwarantuje promienną, świeżo i zdrowo wyglądającą cerę. Rozświetlacz można aplikować bezpośrednio na skórę, aby podkreślić jej naturalny blask lub mieszać z podkładem, aby nadać mu właściwości rozświetlające. Najbardziej spektakularny efekt uzyskasz nakładając kosmetyk na gotowy makijaż. Produkt nie klei się, nie podkreśla też zmarszczek i suchych skórek.
Cena ok 27 złMoja opinia:

Rozświetlacz zamknięty jest w szklanym pojemniku z pipetką, dzięki czemu sami możemy dozować ilość produktu, który chcemy nałożyć. Lubię praktyczne rozwiązania. Produkty jest bardzo dużo i jest on bardzo wydajny. Naprawdę wystarczy niewiele, aby wybrane partie pięknie rozświetlić. To działa na plus, to, to, że rozświetlacz nie posiada w składzie żadnych drobinek, które często dają przesadzony i nienaturalny efekt. Kosmetyk jest idealny dla tych z Was, którym zależy na naturalnym efekcie rozświetlenia. Rozświetlacz z Bell można stopniowo nakładać, dzięki czemu unikniemy przesadzonego efektu. Uważam, ze produkt wart jest uwagi, ponieważ daje ładny, naturalny efekt i do tego jest dostępny w przystępnej cenie.


You May Also Like

10 komentarze

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle