JEWEL COLLECTION LIP TOPPER

by - 14:01
Pozostając  w temacie błyszczków, także dziś zapraszam Was na recenzję jednego z nich, tym razem Makeup Revolution, Jewel Collection - Lipp Topper. Jesteście ciekawi jak wypadł? Moja opinia w dalszej części postu.

Producent o produkcie:
Zmień każdą matową szminkę w migotliwie roziskrzoną z nowymi Topperami z serii Jewel od MUR. Błyszczyki nie są klejące i zachowują trwałość przez długie godziny. 

Cena ok 25 zł
Moja opinia:

To co rzuca się w oczy, to opakowanie, które nie ma nic wspólnego z minimalizmem :). 
Lekki przepych migoczących drobinek na opakowaniu, sprawia, że wiemy czego możemy się po nim spodziewać – efektu gwiazdy! I rzeczywiście tak jest. Nieco lepka konsystencja, już jednym ruchem sprawia, że nasze usta ładnie się mienią. Możemy aplikować go samodzielnie, podkreślając naturalny kolor ust. Jednak tutaj nie będziemy mogli oczekiwać spektakularnych efektów mega trwałości. Niestety nałożony na „gołe” usta nie jest trwały… Zdecydowanie lepiej wypada w duecie z pomadką, ale taką, która jest odporna na ścieranie. Tutaj błyszczyk zdecydowanie dłużej utrzymuje się na ustach. Czy mogę go Wam polecić? Tak, ale tylko wtedy, kiedy dobierzecie do niego dobrą pomadkę jako bazę.  
You May Also Like

4 komentarze

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle