JAKI MAKIJAŻ NA SYLWESTRA?

by - 13:33


No to przed nami ostatnie dni obecnego roku i czas przygotowań do powitania nowego! A co za tym idzie? Zabawa sylwestrowa :)! Jeśli jeszcze do tej pory nie mieliście pomysłu ma wykonanie makijażu, to może sięgniecie do moich inspiracji :).

Co podkreślić? Usta odważną szminką? Oczy ciemnymi cieniami? A może postawić na totalny efekt glow?Na jaki makijaż postawić, jeśli nasza kreacja jest już sama w sobie bogata?
Postawcie na delikatny makijaż. Im mniej się dzieje tym lepiej. Najważniejszy będzie dobry podkład, konturowanie i rozświetlenie. Wykonturuj boki czoła, nosa i brody, a rozświetlacz nałóż na kości policzkowe, grzbiet nosa i środek brody. Czyż to nie jest proste? :)
Aaa i nie zapomnij o brwiach i ustach. Postaw na błyszczyk lub pomadkę w naturalnym odcieniu.
Nie czujesz się dobrze w intensywnym make’upie oczu? Postaw na wyraziste usta! Jeśli mocno podkreślisz je czerwoną szminką, oczy mogą być pomalowane w dużo delikatniejszy i prostszy sposób. Makijaż wystarczy uzupełnić kreską, wytuszowanymi rzęsami, odrobiną rozświetlacza i różem. I makijaż gotowy! 
Z takiem makijażem poradzi sobie niejedna z nas:) 
all photos by Pinterest.


Jeśli podkreślić oko, to tylko cieniami z połyskiem. Wybierz te z brokatem albo połyskującymi drobinkami. Niech makijaż oczu na bazuje na szlachetnych odcieniach takich jak szmaragd, kobalt i szafir. Takie kolory świetnie komponują się zarówno z jasnymi, jak i ciemnymi oczami.Na koniec narysuj kreskę eyelinerem i wytuszuj mocno rzęsy. 
Jeśli nie przepadacie za kolorowymi cieniami, zastąpcie je cieniem w naturalnym odcieniu.

_____________
A Wy na jaki makijaż stawiacie tym razem?

You May Also Like

9 komentarze

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle