ENDORFINIUM

by - 11:09
Czy w swojej pielęgnacji cery stosujecie pełne zestawy kosmetyków, czy pojedynczo je dobieracie? Wiem, że decydując się na pełne zestawy, mamy pewność, że kosmetyki dobrze ze sobą współpracują, wzajemnie się uzupełniają i wpierają.
Dziś, chciałam Wam przedstawić jeden z zestawów, który ma za zadanie nawilżyć i odżywić cerę zmęczoną stresem. Cały zestaw kupicie w drogerii Rossmann. 
Zestaw Perfecta Endorfinium.

Perfecta, Endorfinium Aroma, Stress Control Intense, Primer

Producent o produkcie:

Primer o jedwabistej i odświeżającej konsystencji z efektem „splash”. Polecany jest do pielęgnacji skóry wymagającej nawilżenia, wygładzenia i ochrony przed stresem. Dostarcza skórze uczucie świeżości, gładkości i delikatności, podczas gdy relaksujący zapach działa odprężająco i koi zmysły. Relaksuje ekspresyjne strefy twarzy redukując stany napięcia oraz wzmacnia barierę ochronną skóry. Stanowi bazę pod makijaż, dodatkowo przedłuża jego trwałość.

Moja opinia:

Primer ma za zadanie wygładzić i tutaj primer z Perfecta spełnia swoje zadania. Pozostawia przyjemną i gładką cerę. Delikatnie rozświetloną. Zapach primeru jest taki sam jak kremu i serum.Perfecta, Endorfinium Aroma, Stress Control Intense, Serum na dzień

Producent o produkcie:

Serum o lekkiej konsystencji. Polecane jest do pielęgnacji skóry wymagającej nawilżenia, poprawy owalu i ochrony przed stresem. Dostarcza skórze uczucie gładkości i delikatności, podczas gdy relaksujący zapach działa odprężająco i koi zmysły. Relaksuje ekspresyjne strefy twarzy redukując stany napięcia oraz wzmacnia barierę ochronną skóry.


Moja opinia:

Serum jest dosyć gęste, ale na bazie wody, nie olejków, więc wchłania się szybko i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Skóra po serum jest nawilżona i napięta. Rzeczywiście sprawia, że rysy, drobne zmarszczki są mnie widoczne, wygładzone. Trzeba uważać z ilością nakładanego serum, ponieważ zbyt duża jefo ilość, może przyspieszyć jej przetłuszczanie. Serum dedykowane jest na dzień, ale podczas nocnej pielęgnacji też się sprawdzi.


Perfecta, Endorfinium Aroma, Stress Control 30+, Krem na dzień i na noc

Producent o produkcie:

Aksamitny krem o wyjątkowo zmysłowej konsystencji. Polecany jest do pielęgnacji skóry wymagającej nawilżenia, odmłodzenia i ochrony przed stresem. Dostarcza skórze uczucia niezwykłej gładkości i delikatności, podczas gdy relaksujący zapach działa odprężająco i koi zmysły. Relaksuje ekspresyjne strefy twarzy redukując stany napięcia oraz wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż.


Moja opinia:

Krem za zapach kwiatowo-orientalny, mnie sam zapach nie przeszkadza. Jednak te z Was, które nie lubią intensywnych zapachów, mogą być zawiedzione. Krem rzeczywiście ma działanie anti-aging, ponieważ bardzo dobrze nawilża i natłuszcza skórę. Pozostawia cerę nieco lepką, dzięki czemu podkład lepiej „trzyma się” się skóry.
You May Also Like

6 komentarze

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle