GOLDEN ROSE STROBING HIGHLIGHTER

by - 09:36

Witajcie! Przed nami kilka dni wolnego, spotkania, wspólne świętowanie, więc zależeć nam będzie na promiennym i zdrowym wyglądzie. A jeśli chcemy uzyskać piękny i dziewczęcy wygląd, to bez dobrego rozświetlacza będzie trudno. Dlatego dziś, zapraszam Was do recenzji jednego z nich Golden Rose, Strobing Highlighter Baked Trio Palette - Potrójna paleta rozświetlająca do twarzy.

Producent o produkcie:

Paleta składająca się z trzech połyskujących, uniwersalnych odcieni, przeznaczona do rozświetlenia twarzy.
Jej miękka i wyjątkowa formuła zapewni świeży, promienny i połyskujący wygląd na twarzy i dekolcie. Można nakładać bezpośrednio na skórę lub stosować jako wykończenie makijażu.
Produkt może być używany zarówno na mokro jak i sucho. W zależności od pożądanego efektu rozświetlenia.

Cena ok 30 zł

Moja opinia:


Golden Rose zafundowało nam paletę, w której mamy aż trzy kolory, dzięki czemu sami możemy wybierać i mieszać kolory. Ogromna zaletą palety jest to, że osiągamy naprawdę ładne rozświetlenie, efekt glow jak u najlepszych makijażystek gwarantowany :). Dodatkowo, tak jak to często bywa w przypadku wielu innych rozświetlaczy, ten nie pozostawia na skórze żadnych drobinek, tylko piękna taflę glow. Tutaj na korzyść przemawia także cena! Świetny rozświetlacz w dobrej cenie. 
Polecam!
You May Also Like

8 komentarze

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle