ISA DORA

by - 17:26

Czy warto sięgać po gotowe zestawy prezentowe? Oczywiście, najlepsze są te personalizowane, stworzone przez nas. Jednak w sytuacji „kryzysowej”, warto sięgnąć po te gotowe. W większości przypadków są one pięknie zapakowane, mają atrakcyjną ceną oraz często posiadają gratisy,
Dziś chciałam Wam przedstawić jeden z takich zestawów marki kosmetycznej IsaDora – zestaw do oczu: tusz plus kredka.
Producent o produkcie:

KREDKA DO OCZU PERFECT CONTOUR KAJAL
BEZZAPACHOWA, BARDZO MIĘKKA KREDKA DO OCZU W ZŁOTYM OPAKOWANIU. WYJĄTKOWO DELIKATNA I MIĘKKA FORMUŁA UŁATWIA MALOWANIE KRESEK I ICH CIENIOWANIE. BOGATA W PIGMENTY - ZAPEWNIA TRWAŁY I NATYCHMIASTOWY EFEKT. NIE ROZMAZUJE SIĘ. ODPOWIEDNIA DLA WRAŻLIWYCH OCZU ORAZ OSÓB NOSZĄCYCH SZKŁA KONTAKTOWE.

TUSZ WIELOFUNKCYJNY STRETCH LASH MASCARA
MULTIFUNKCYJNA MASCARA ZAPEWNIAJĄCA: OBJĘTOŚĆ, WYDŁUŻENIE I ROZDZIELENIE. IDEALNA DLA WSZYSTKICH DŁUGOŚCI RZĘS: DŁUGICH, ŚREDNICH ORAZ KRÓTKICH. WYDŁUŻAJĄCĄ SIĘ SZCZOTECZKĄ . MECHANIZM SZCZOTECZKI POZWALA NA DOSTOSOWANIE ODPOWIEDNIEJ JEJ DŁUGOŚCI DLA UZYSKANIA POŻĄDANEGO EFEKTU.
Cena zestawu to ok 99 zł


Moja opinia:

Zestaw zapakowany jest w estetyczną kosmetyczkę w kolorze złotym, dlatego świetnie sprawdzi się w roli prezentu. Kosmetyczka to praktyczny prezent :). Zacznijmy od tuszu. Tusz jest dla wymagających, którzy oczekują jednocześnie pogrubionych jak i wydłużonych rzęs. Wydłuża rzęsy bez ich sklejania. Świetnie sprawdza się w ciągu dnia, ponieważ nie kruszy się i nie rozmazuje. Kredka do oczu posiada miękką formułę, dzięki czemu łatwo nią wykonać precyzyjne kreski. Zaletą kredki jest to, że bez problemu mogą z niej korzystać osoby z wrażliwą skórą oraz te z Was, które noszą szkła kontaktowe. Zestaw godny polecenia i wykorzystania jako prezent :).

You May Also Like

0 komentarze

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle