MAKIJAŻ NA LATO 2018

by - 09:37


Macie ochotę na zabawę z makijażem? Przesyłam Wam garść informacji z najnowszymi i najbardziej gorącymi trendami w tym sezonie letnim. Jak wiadomo, trendy lubią się zmieniać, jednak bardzo często się powielają, lub czerpią inspiracje z poprzednich. 
Na co warto zwrócić uwagę?

Efekt Glow

Poczuj się jak gwiazda i to za sprawą, trójwymiarowego efektu blasku! Glow - naturalny, ale też ten celowo przejaskrawiony, powinien znaleźć się na policzkach, powiekach, w kącikach oczu, na wargach. Rozświetlenia jest kilka odmian: luminous, wet, drench skin, wet skin, shiny.

Easy

No make uplook, ale nie chodzi o to, żeby makijażu nie  było widać. Ma on jedynie podkreślać nasze mocne strony i dawać coś jeszcze: coś wyjątkowego, trudnego do uchwycenia, wyróżniającego nas. Na przykład rozświetlacz i wrażenie lekko mokrej skóry, rumieniec i kolorowy akcent na oku są jak najbardziej pożądane.The New Black

Czerń nakładana gęstym pędzlem i wchodząca w interakcje z innymi mocnymi kolorami, np. czerwienią czy kobaltem, nie tylko na oku, ale także na ustach. To zdecydowanie propozycja dla odważnych!Clash


To połączenie zabawy kolorami, kreatywności i przede wszystkim odwagi! Nie ważne czy zdecydujemy się na zaskakujący akcent na powiece, czy niemieszczący się w gamie różu blush, to celem jest wywołanie radości i dotarcie do najgłębszych pokładów dziecięcej beztroski. 

all inspirations/photos by Pinterest

You May Also Like

3 komentarze

  1. Granatowy eyeliner wygląda niesamowicie!

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo podobaja mi sie tegoroczne trendy :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Dzięki za inspiracje! Najbardziej podoba mi się niebieska kreska, przywołuje na myśl morze :)

    OdpowiedzUsuń

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle