DAX SUN

by - 11:57
Jest naprawdę gorąco! Która z nas nie ma ochoty wskoczyć do basenu, leżeć na plaży i opalać się? Każda! Jeśli o odpoczynku mowa, to gdy my odpoczywamy, nasze ciało pracuje. A dokładnie skóra, która przyjmuje ogromną dawkę witaminy D. Jak się opalać, aby się nie poparzyć? To jasne, koniecznie trzeba wyposażyć się w odpowiednie kosmetyki chroniące i pielęgnacyjne.
Dziś zapraszam Was do recenzji kosmetyków marki DAX do i po opalaniu.


Dax Sun, emulsja ochronna dla skóry wrażliwej, wysoko wodoodporna, SPF 50+

Producent o produkcie:

Najwyższej jakości, fotostabilny system filtrów UVA/UVB, zapewnia skuteczną ochronę przed oparzeniem słonecznym, zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii słonecznych oraz długoterminowych uszkodzeń skóry właściwej. IR Protection – chroni przed skutkami promieniowania podczerwonego: przed przedwczesnym starzeniem i przebarwieniami. HEV Protection – chroni przed spektrum promieniowania widzialnego, zapobiega fotostarzeniu skóry. Ochrona komórek skóry – zabezpiecza przed nieodwracalnymi uszkodzeniami wywoływanymi przez wolne rodniki.
Cena ok 28 zł


Moja opinia:

Emulsja jest naprawdę godna polecenia. Jest wodoodporna, nie jest tłusta i nie pozostawia nieestetycznie wyglądającego filtru. Ma wysoką ochronę przeciwsłoneczną i skóra wystawiona na słońce nie jest podrażniona i co najważniejsze poparzona. Plus za dobrą cenę i dostępność niemal w każdej drogerii.


Dax Sun, Dermo Line, hipoalergiczne mleczko po opalaniu dla dorosłych i dzieci, -1,5°C

Producent o produkcie:

Mleczko polecane do stosowania po opalaniu lub kąpieli, dla złagodzenia skutków nadmiernej ekspozycji na słońce, do skóry przesuszonej opalaniem, również dla osób o skórze bardzo wrażliwej, skłonnej do podrażnień, dla dzieci i niemowląt powyżej pierwszego miesiąca życia. Cool-Touch Formula zapewnia rozgrzanej i przesuszonej skórze przyjemne uczucie schłodzenia, redukuje zaczerwienienia i zmniejsza dyskomfort związany z nadmierną ekspozycją na słońce.
Cena ok 25 zł


Moja opinia:


Świetnie chłodzi! Uczucie ulgi i niesamowitego odprężania! Choć nie borykałam się z negatywnymi skutkami opalania, to mleczko dało przyjemny efekt schłodzenia. Skóra wypielęgnowana i gładka. Super!
Dax Sun, transparentny spray do opalania, wysoko wodoodporny, SPF 30+

Producent o produkcie:

Transparentny, ultra lekki ochronny spray SPF 30 active+ zapewnia bezpieczeństwo skórze o jasnej karnacji i wysokiej wrażliwości na promienie słoneczne. Szczególnie polecany dla osób aktywnie spędzających czas na świeżym powietrzu.
Cena ok 21 zł


Moja opinia:

Jeśli Wasza skóra jest na tyle przygotowana, aby obniżyć filtr. To z 50 na 30 śmiało możecie wypróbować spray’u z marki Dax. Spray bardzo szybko się wchłania, jest poręczny. Ma dobre zamknięcie zapobiegające wyciekaniu płynnej konsystencji. Ładnie nawilża skórę, pozostawiając ja gładka i przede wszystkim zabezpieczoną przed słońcem. 


You May Also Like

2 komentarze

 1. What a lovely post
  What are you doing for the weekend?

  New post: visit
  https://www.melodyjacob.com/2018/07/celebrity-red-carpet-split-dresses-to.html

  OdpowiedzUsuń
 2. interesting products.

  https://modaodaradosti.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle