by NEESS

by - 10:01Coraz więcej z Was decyduje się na samodzielne wykonanie manicure w domu. Ulubieńcami są lakiery hybrydowe. Dlatego przetestowałam jedne z nich i chętnie podzielę się z Wami moją opinią. Dziś pod lupą lakiery hybrydowe marki NEESS.
Producent o produkcie:
Staranne połączenie składników i pigmentów oraz odpowiednia konsystencja sprawia, że struktura utwardzonego lakieru jest bardzo elastyczna i łatwo dopasowuje się do powierzchni paznokcia. Manicure hybrydowy wykonany produktami NEESS gwarantuje trwałość do 3 tygodni bez odprysków i zarysowań.


Moja opinia:
Lakiery mają trochę rzadką konsystencję, przez co trzeba uważać, żeby nie przesadzić z ilością lakieru. Dodatkowo do pełni krycia potrzebujemy 2 warstw lakieru. Jeśli chodzi o trwałość całego manicuru to aż do zmycia, nie pojawiły się żadne odpryski czy inne niedoskonałości. Ze zmyciem koloru nie miałam żadnych problemów, więc zakończenie testu przebiegło pomyślnie 🙂. Dzisiaj przestawiam kolory, które dopiero niebawem pojawią się na sklepowych półkach. Porównując je do poprzednich kolekcji, te zdecydowanie maja lepsze krycie. Już po drugiej warstwie osiągnęłam efekt zadowalający. Oczywiście nie przetestowałam jeszcze każdego z kolorów, jednak jeśli których z nich mnie zawiedzie -> na pewno Wam o tym powiem 🙂 

Póki co jestem na TAK ❤


Cena: w tej chwili za ok 22,00 zł -> kupisz je TUTAJ /clik/ 

You May Also Like

5 komentarze

 1. Nie uległam modzie i nie chcę niszczyć swoich paznokci,bo lakiery hybrydowe to trwałość i duża wygoda,jednak za cenę zniszczonej płytki paznokcia. Niestety nie używam lakierów hybrydowych, jednak lubię o nich czytać i fajnie jak coś u was się sprawdza.

  OdpowiedzUsuń
 2. Thanks for sharing
  Enjoy your weekend dear.
  New post:
  https://www.melodyjacob.com/2018/07/street-snap-illustration-by-jian-jian.html

  OdpowiedzUsuń
 3. jakoś mnie ciągnie do hybrydów , czy też przedużania poznokci , wolę naturalne

  www.emi-skucinska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Neess ma super lakiery krycie co niektóre już pierwsze warstwa.
  Przeszłam na neess z lakierów indigo i neonail.

  OdpowiedzUsuń

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle