PROMOCJA W ROSSMANN: 2+2. Co kupić?

by - 17:37

Wasze stopy są już przygotowane na rozpoczęcie lata? Warto zadbać o ich pielęgnację, przecież tak chętnie je eksponujemy! Warto skorzystać z kolejnej super akcji rabatowej drogerii Rossman, która przygotowała ofertę skierowaną do pielęgnacji naszych stóp.

Czerwcowa akcja 2+2 obejmuje kosmetyki i produkty do pielęgnacji stóp i paznokci oraz do depilacji.

Standardowo, akcja  dedykowana jest klubowiczom Rossman. Aby  skorzystać z akcji rabatowej, należy wybrać 4 dowolne produkty z różnym kodem kreskowym, objętych promocją. Listę produktów można znaleźć w regulaminie akcji.

W trakcie trwania akcji każdy klient może skorzystać z promocji tylko raz!
Akacja trwa od 9 do 19 czerwca.

Co warto kupić?
Podstawą pielęgnacji stóp są kremy. Nawilżają i regenerują skórę stopy. W zależności od naszych potrzeb, powinniśmy dobrać krem. Kremami, które świetnie poradzą sobie zarówno z suchą skórą jak i z problematyczna pielęgnacją.


Veet znane jest chyba nam wszystkim! To specjalista od depilacji, także strefy bikini. Nie muszę chyba Was zachęcać do jego wyboru :)Mogą przydać się na imprezie, ale także podczas wakacyjnych wojaży – żelowe wkładki.Pomalowane paznokcie u stów, dodadzą im atrakcyjnego wyglądu. Śmiało mogę polecić trwale lakiery Sally Hansen.


Jeśli jesteście fankami tradycyjnego golenia, to w Waszej kosmetyczce nie powinno zabraknąć precyzyjnych maszynek do golenia. Z pomocą nadchodzi marka Venus.Lato, to także dobry okres, aby zadbać o pielęgnację paznokci, albo zrobić sobie regenerującą kurację. Polecam serum marki Evree, ratujące słabe paznokcie.
Bez eliminacji suchych skórek, oraz mechanicznego wygładzenia, żaden krem nie będzie w 100% skuteczny. Już wiecie co jest niezbędne w pielęgnacji stóp :).


Coś nie tylko dla paznokci, ale także do pielęgnacji skórek – multiodżywka z Evenline

You May Also Like

2 komentarze

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle