Satin Edition 24h Eyeshadow

by - 13:37
Coś na osłodę ostatnich deszczowych dni – MEGA PETARDA! Jeden z moich ulubieńców, który chętnie Wam dziś zaprezentuje. Samej rewelacyjnej marki Bourjois już nie muszę przedstawiać, już wiecie, że mam i polecam Wam wiele ich produktów. Dziś przyszedł czas na kolejny, mam nadzieję, też kultowy produkt Bourjois, Satin Edition 24h Eyeshadow.

Producent o produkcie:

Hybrydowe cienie do powiek zapewniające idealne krycie i efekt aż do 24h. Wyjątkowy makijaż dzięki satynowemu wykończeniu z lekko opalizującymi pigmentami. Cienie są łatwe w aplikacji dzięki kremowej konsystencji, posiadają aplikator dostosowany do kształtu powieki.
Cena ok 44 zł.Moja opinia:

Do każdej nowości Bourjois zawsze podchodzę z ogromnym zainteresowaniem. Dawno nie testowałam płynnych pomadek, więc tym bardziej nie mogłam doczekać :pierwszego razu”. Cień ma do złudzenia podobne opakowanie słynnych pomadek do ust, jednak posiada aplikator, który ma ułatwić zarówno dozowanie ilości, jak i nakładanie. Jednak tutaj małe rozczarowanie, bo sam aplikator nie jest precyzyjny…Tutaj najlepszym rozwiązaniem są nasze palce. Muszę w tym miejscu dodać, że warto odczekać tuz po nałożeniu pierwszej warstwy cienia odczekać chwilkę przed nałożeniem kolejnej. Unikniemy w ten sposób rolowania. Ładnie zasycha, nie wysusza, pozostawia satynowa gładkość. A efekt? Są bardzo, bardzo trwałe! I za to najbardziej chwalę. Ładnie rozświetlają oko i równie dobrze sprawują się jako baza pod cienie, przedłużając tym samym ich nieskazitelny wygląd. Polecam :)!

You May Also Like

6 komentarze

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle