NEESS: BAZA PEEL OFF

by - 13:10


Estetyczne paznokcie, to przeżytek! Teraz nie wystarczy perfekcyjnie wykonany manicure. Cenimy przede wszystkim jakość i trwałość lakieru. Modne hybrydy, początkowo można było wykonywać tylko w salonach kosmetycznych, z czasem także samodzielnie w domowym zaciszu. Jednak jak dowodzą przeprowadzone badania prawie 70% kobiet nie przepada za usuwaniem lakieru hybrydowego
Czy należycie do tych 70%? Ja tak… dlatego z chęcią testuję nowości na rynku, czyli produkty, które są zarówno łatwe w aplikacji i w ich usuwaniu. Przetestowałam nowość, o której zaczyna robić się coraz głośniej w sieci: BAZA PEEL OFF marki NEESS.

Jesteście ciekawi czy jest warty polecenia? Zapraszam do recenzji :).

Producent o produkcie:

Pierwsza baza pod lakier hybrydowy, która nie wymaga utwardzania w lampie UV i umożliwia usunięcie lakieru hybrydowego bez użycia acetonu, czy frezarki! Wystarczy delikatnie podważyć patyczkiem lub metalowym radełkiem, aby usunąć lakier. Baza jest rekomendowana do krótkich paznokci lub paznokci delikatnie wystających poza opuszek paznokcia. Sprawdza się świetnie na paznokciach żelowych. Jest idealna dla paznokci słabych, ponieważ nie wymaga matowienia płytki paznokcia i użycia primera przed aplikacją. Gumowata struktura bazy, sprawia, że świetnie współpracuje ona z płytką paznokcia.

Cena ok 32,99 zł


Jak wygląda aplikacja:

1.    Nadaj swoim paznokciom pożądany kształt. Odsuń skórki.
2.    Przemyj paznokcie wacikiem nasączonym cleanerem.
3.    Nałóż cienka warstwę BAZY PEEL OFF. Odczekaj minutę i nałóż kolejną warstwę. Pozostaw do wyschnięcia.
4.    Następnie nałóż warstwę lakieru hybrydowego, utwierdź go w lampie LED/UV.
5.    Aplikację zakończ nałożeniem topu i przemyciem cleanerem.


Moja opinia:

Kolor, który wybrałam to nr 7403 o nazwie Zbuntowany anioł, z drobinkami. Aplikację wykonałam zgodnie z powyższymi punktami. Samo nakładanie nie jest skomplikowane i nawet początkujące osoby, nie powinny mieć z nią większego problemu. Trwałość? Lakier mam na sobie już ok 2 tygodniu i tylko na dwóch paznokciach widoczne są niewielkie odpryski! Rewelacja! Jestem bardzo zadowolona z trwałości, kolor pomimo sporego upływu czasu wciąż ładnie się prezentuje. 
Myślę, że BAZA PEEL OFF  zostanie ze mną na dłużej.You May Also Like

5 komentarze

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle