GADŻETY , które pomagają...

by - 15:43Nie trzeba poznać tajemnej wiedzy ukrytej w stosach ksiąg, odbyć podróży dookoła świata ani przeżyć kilkudziesięciu lat, aby wiedzieć czym jest szczęście… Ono ukryte jest w drobnych gestach, uczynkach, w uśmiechu drugiego człowieka. Człowieka, który otrzymał dobro. A to, że dobro wraca, już pewnie sami się wielokrotnie przekonaliście!

Ja wierzę, że to co dajemy innym później do nas wraca, dlatego jak tylko mogę staram się pomagać innym.
Mój ulubiony sklep – TK Maxx po raz kolejny pomaga Akademii Przyszłości i z okazji Dnia Dziecka razem polską marką odzieżową BIZUU, przygotował limitowaną, charytatywną kolekcję stylowych bandanek nawiązujących do strojów superbohaterów, oraz przypinek w kształcie gwiazdek i serduszek. Motywem przewodnim kolekcji jest bohaterskość i to nie bez powodu. Każdy z nas może przecież zostać bohaterem pomagając dzieciom! Małymi bohaterami są też maluchy, które codziennie stawiają czoła problemom. Cały dochód ze sprzedaży wesprze podopiecznych programu Akademia Przyszłości. Są to dzieci ze społeczności lokalnych będące w trudnej sytuacji rodzinnej lub materialnej. Bo przecież każdy z nas zasługuje na dobry start w życiu!
Bandanki z cenie 12,99 zł oraz przypinki 4,99 zł dostępne są w sprzedaży we wszystkich TK Maxx. Dodatkowo przy kasach znajdują się puszki, do których można zostawiać datek dla potrzebujących dzieciaków.
Całym sercem dołączam się do akcji. Warto pomagać 🙂!

You May Also Like

4 komentarze

  1. Również staram się innym pomagać Na razie dobro nie wraca, ale ma jeszcze czas. Pomagam bo lubię, a pewnie kiedyś i mi ktoś pomoże

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajna akcja i dobra cena, warto inwestować w coś co służy nam i innym :)

    OdpowiedzUsuń

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle