JAK PRZEDŁUŻYĆ TRWAŁOŚĆ MAKIJAŻU?

by - 15:24Estetycznie wykonany makijaż, który utrzymuje się przez cały dzień?! To jest możliwe!! Czy Wasz makijaż jest trwały? Jeśli nie, to pewnie większość z Was podejrzewa o to swoja cerę. Nic bardziej mylnego! Przygotowałam dla Was mini ściągę najczęściej popełnianych błędów, które skracają świeżość i trwałość make’upu.


- przeterminowany krem i podkład

Terminy ważności kosmetyków są bardzo ważne. Po ich upływie tracą swoje właściwości. Ba! Mogą nawet zaszkodzić naszej cerze!- nieodpowiednie poprawianie makijażu

Przed dokonaniem poprawek makijażu, najpierw należy oczyścić cerę z nadmiaru sebum. Nakładanie pudru na brudną cerę spowoduje jej zanieczyszczenie.
- źle dobrany kosmetyk 

Używanie kosmetyków odpowiednich do rodzaju cery, to podstawowa zasada jaką powinniście stosować. Zupełnie innej pielęgnacji potrzebuje cera sucha, a inną cera tłusta. 


- brak odstępu czasu podczas nakładania

Co za dużo to niezdrowo. Umiar także w tworzenia makijażu jest potrzebny! Używanie zbyt wielu kosmetyków z pewnością nam nie pomoże, tym bardziej jeśli bardzo się spieszycie i odstęp czasowy między nakładaniem kosmetyków jest niewielki.

all photos by Pinterest


______
zobacz również :

___
follow me on FACEBOOK /click/ 

 
follow me on instagram - @justynapolska_fashion 

You May Also Like

4 komentarze

  1. Bardzo cenne porady :) Nie używam nigdy przeterminowanych kosmetyków, a co za dużo to niezdrowo :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo istotne porady i zgadzam sie ze pielegnacja bardzo duzo wnosi do wygladu i trwalosci makijazu :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetne rady, na pewno z nich skorzystam - idę niedługo na wesele przyjaciółki i bardzo zależy mi na tym, aby makijaż utrzymał się na mojej twarzy tak długo, jak tylko to możliwe...

    OdpowiedzUsuń

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle