NAIL FRAME

by - 07:06Zazwyczaj wraz z początkiem wiosny, raz lata jesteśmy zdatni na odważne, awangardowe zmiany i…lubimy nowości! Jesienią brak nam witamy D, wieczory spędzamy pod kocem z kubkiem w ręku, otoczeniu lubianym beżem i szarościami…Ale nie popadajmy w rutynę! Jesienią nie musicie tonąć w nudzie!

Wiedząc jak bardzo lubicie wpisy związane ze stylizacją paznokci, przygotowałam dla Was kolejną NOWOŚĆ i świeżutki gorący trend – Nail Frame.
Frame – ramka, czyli dosłownie paznokcie w ramkę, Jest to zdecydowanie bardziej klasyczny, minimalistyczny, ale równie efektowny sposób na dekorację płytki paznokcia. Technika nakładania Nail Frame Manicure wymaga nieco wprawy, ponieważ opiera się na rysowaniu pasów (grubszych lub cieńszych), z ewentualnym cieniowaniem. Im bardziej równe i precyzyjne paski, tym bardziej profesjonalny uzyskamy efekt. Aby Frame Manicure był bardziej wyrazisty, użyjcie kontrastowych kolorów. Bardzo modne połączenie to biel z czernią.Ramki na paznokciach prezentują się elegancko i oryginalnie. Na pewno przykuwają oko i cieszą kreatywnym wykończeniem. 
Podobają się Wam :)?


___
follow me on FACEBOOK /click/ 

  1.  follow me on instagram - @justynapolska_fashion 

You May Also Like

0 komentarze

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle