CORDUROY

by - 10:24Po dzisiejszym widoku za oknem, odważnie można stwierdzić, że zima zawitała do nas pełną parą. Jest śnieg, jest mróz, a za miesiąc święta :)! Moja dzisiejsza stylizacja na pewno wzbudzi wiele kontrowersji… Jak można w taką pogodę, z gołymi stopami?! Bez wierzchniego odzienia?! W taką pogodę! To na bank ofiara mody!!! Uspokajam Was – zdjęcie zostało wykonane wcześniej, kiedy pogoda i temperatura była adekwatna do okoliczności :)


Całkiem niedawno napisałam Wam, ze w tym sezonie modny jest sztruks. Przyglądając się ulicznym strojom nie dostrzegam „sztruksowego BOOM”, nawet w standardowych sieciówkach niewiele jest ubrań wykonanych z tego ciepłego i przyjemnego materiału. Czy Wy nosicie sztruks? U mnie dziś jedne z ulubionych spodni w jesiennym kolorze :).

Cała stylizacja ozdobiona została biżuterią z APARTU, jednej z moich ulubionych firm jubilerskich. Duży i ciekawy asortyment, począwszy od klasyki, po bardziej awangardowe fasony. Swoją drogą za miesiąc święta… to okazja aby sprawić sobie lub najbliższym prezent :).


Photos : STUDIO BARVA

ubrałam /dressed/ : spodnie /trousers/ MANGO, naszyjnik /necklace/ ELIXA 


___


follow me on FACEBOOK /click/ 

 
follow me on instagram - @justynapolska_fashion 

You May Also Like

8 komentarze

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle