OOTD: SOLANO

by - 13:23

Bez jakich dodatków nie możecie obejść się latem? Moim ulubieńcem i niezbędną częścią garderoby są okulary przeciwsłoneczne. Dobrze dobrane oprawki mogą posłużyć nam jako dodatek do stylizacji i przysłużyć się jako ochrona nie tylko przed słońcem, ale i szkodliwym promieniowaniem UV. Kochane dbajcie o siebie :)!

Pierwsze palące słońce w tym sezonie już za nami, więc nie ma co zwlekać z zakupem dobrych i stylowych okularów przeciwsłonecznych. Podczas wyboru swojego egzemplarza okularów zwracałam szczególną uwagę na jakość wykonania, design oraz stopień ochrony oczu. Wybór padł na okulary marki Solano. Oprócz niebanalnego designu (wiecie jak bardzo cenię oryginalność :)), wykonane są z tworzyw eco-friendly, hypoalergicznych, które odporne są na zarysowania i pęknięcia przy uderzeniach. Pamiętacie ile razy upały Wam okulary? No właśnie…:). Mając cały arsenał w składzie super mocnych tworzyw, byłam przekonana, ze odbije się to na wadze. A tu kolejna niespodzianka! Okulary Solanosą ultra lekkie! Jeśli w swoim składzie mają eco tworzywa, które poprawiają komfort noszenia, oraz dodatkowo zabezpieczają przed zarysowaniem, to ja jestem ich wielką fanką!

Ale jako stylistka i pasjonatka kształtów, kolorów nie byłabym sobą, gdybym nie zwracała uwagi na design oprawek. Na stronie marki Solano znajdziemy informacje, że inspiracją twórców jest…Berlin. Miejski, dynamiczny styl, różnorodność i szybkie tempo życia to dewiza z jaką tworzą kolejne unikalne projekty okularów.

Jestem ciekawa czy zaintrygowałam Was moim dzisiejszym postem oraz godnymi polecenia, designerskimi z eco nutą okularami przeciwsłonecznymi:)?


photos by WHITEMOMENTS 


ubrałam /dressed/ : spodnie /trousers/ ZARA , bluzka /blouse/ H&M Trend, okulary /sunglasses/ SOLANO  


___________


follow me on FACEBOOK /click/ 

 
follow me on instagram - @justynapolska_fashion 

You May Also Like

10 komentarze

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle