TRENDY: CO ZAKŁADAĆ ZAMIAST TRENCZA ?

by - 08:38

W każdym sezonie, czy to letnim czy zimowym mam swoich ulubieńców, którzy niezmiennie muszą znaleźć się w mojej garderobie. Ale jak to w modzie już bywa, wiele trendów lubi się powtarzać i przechodzić z jednego sezonu w drugi, zmieniając jedynie funkcje: zimą ogrzania, latem przewiewności.

Trend o którym myślę, to właśnie mój ulubieniec! Szlafrok, który w cieplejsze dni ma zastąpić trencz!

Przewiewne szlafroczki, szczególnie te, które mają oryginalne motywy kolorystyczne, lub tematyczne (u mnie na topie są te z motywem botanicznym), potrafią w prosty sposób wyczarować oryginalną i komfortową stylizację.

Pamiętacie modny niedawno trend na bieliźniane, koronkowe i kuse topy? Wiele znanych fashionistek dało porwać się modzie sypialnianej, często przekraczają granicę estetyki…       
A szlafrok? Jak go nosić, aby stylowo wyglądać?

Jeśli macie w swoich szafach pozostałe po ostatnim napływie trendu koronkowe topu, to świetnie! To właśnie subtelne koronki w jasnych kolorach najlepiej sprawdzą się pod zwiewne szlafroki! Co do butów, to spróbujcie zaszaleć i przełamać swojej bariery :), może często prezentowane przeze mnie mule, w końcu zagoszczą w Twojej garderobie? To właśnie obuwie z spiczastym noskiem najlepiej będzie pasować do długiego szlafroku.


Która z Was skusiła się na zakup kwiatowego szlafroku :)?
insp by Pinterest

You May Also Like

3 komentarze

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle