SOFT MATTE CONCEALER

by - 13:50Czas pożegnać stary rok i powitać nowy! Dobrze zrobić to w pięknym, naturalnym make’upie, bez widocznych niedoskonałości. Dobry podkład, baza i korektor z pewnością nam w tym pomogą. W zeszłym tygodniu zaprezentowałam Wan nowość od marki RIMMEL, podkład z nowej linii Lasting Matte, dziś chciałabym Wam zachęcić do kolejnej recenzji produktu z tej linii, a dokładnie korektora Soft Matte Concealer.

Producent o produkcie:

Pożegnaj niedoskonałości i zasinienia pod oczami dzięki Lasting Matte Concealer. Ma pełne krycie i matowe wykończenie, które kamufluje wszystko, od zmęczonych oczu do niedoskonałości skóry. Lekka formuła jest komfortowa, nawilżająca i nie osiada w zmarszczkach, dzięki czemu uzyskasz gładkie, równomierne wykończenie, które będzie trwało aż do końca dnia.
Cena ok 29 złMoja opinia:

Korektor jest w płynie, który nakładamy znanym wszystkim aplikatorem, na końcu którego znajduje się mini gąbeczka. Formuła i konsystencja jest bardzo lekka, więc nie musimy się obawiać dodatkowego obciążenie. Nie wchodzi w zmarszczki, nie blokuje i nie uwydatnia rozszerzonych porów. Dobrze sprawdza się na cerze wrażliwej. Korektor bardzo dobrze współgra z podkładem z tej samej linii, więc duet Lasting Matt jak najbardziej godny polecenia. Czy jest trwały? Na cerze tłustej i mieszanej niestety może się już po kilku godzinach wyświecać, dlatego konieczne są poprawki. Nie jest to także w 100% kryjący, wszelkie intensywne cienie pod oczami i żywo czerwone przebarwienie nie będą starannie ukryte. Dlatego korektor dobrze sprawdzi się na cerze bez większych problemów z niedoskonałościami, oraz jako korektor na co dzień.You May Also Like

6 komentarze

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle