RIMMEL LASTING MATTE

by - 13:55


W święta, w sylwestra, wśród licznych spotkań z rodziną i przyjaciółmi, na ostatnim miejscu powinniśmy się martwić makijażem! To zdecydowanie czas, w którym powinniśmy postawić na niezawodność. Tutaj z pomocą przyjdą nam dobre kosmetyki. 
Ostatnio moją uwagę przykuła nowość, prosto od marki RIMMEL, a dokładnie jest to podkład zapewniający matowe i trwałe wykończenie. Oczywiście szybko go przetestowałam i pędzę do Was z recenzją.

Producent o produkcie:

Pełne pokrycie i lekka formuła, która kontroluje blask, aby skóra była matowa. Formuła musu przekształca się w pudrowe wykończenie, a ponadto zapewnia uczucie nawilżenia i ujednolicenia cery do 12 godzin, dzięki czemu możesz cieszyć się trwałym wykończeniem #NonStopMatte.

Cena ok 30 zł


Moja opinia:

Podkład ma konsystencje musu o lekkie formule, jednak dość gęstej i skondensowanej. Nie jest bardzo kryjący, więc spore przebarwienia i cienie będą wymagały użycia dodatkowego kosmetyku. Szybko zastyga na buzi, ale nie tworzy efektu maski. To, co jest ogromną zaletą podkładu, to efekt matu, jaki zapewnia producent. Podkład jest naprawdę trwały! Matowa cera utrzymuje się do kilku godzin bez dokonywania poprawek. Czy nie brzmi rewelacyjnie? Jednak mankamentem jest to, że podkład może podkreślać niedoskonałości naszej cery, takie jak bardzo rozszerzone pory i mocno przesuszona skóra z widocznymi skórkami. Osobom z takimi problemami odradzam podkład, chyba, że wcześniej użyją dobrej bazy i porządnie nawilżą skórę. Jednak efekt matu, jest naprawdę dobry i za to duży plus ode mnie!


You May Also Like

1 komentarze

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle