MILK BATH NAILS

by - 11:55


Dzisiaj czeka na Was mała dawka inspiracji na wykonanie oryginalnego manicure. Inspiracja ciekawa, bo swoje źródła ma w starożytności, gdzie jedna z najpiękniejszych ówcześnie kobiet onieśmielała swoją urodą. Kleopatra, sekret swojego piękna doszukiwała w regularnych kąpielach mlecznych.  Jaka powszechnie wiadomo, mleko świetnie nawilża, wygładza i nadaje blasku. Aby urozmaicić i uatrakcyjnić kąpiel, do wanny wrzucano płatki wonnych kwiatów.

I współcześnie, wiele salonów, SPA, oferuje odżywcze kąpiele mleczne z dodatkiem płatków. Ten kojący i jednocześnie przyjemny dla oka widok, przeniesiony został na płytkę paznokcia, tworząc coraz bardziej popularny motyw Milk Bath Nails.
all photos by Pinterest 

You May Also Like

9 komentarze

 1. Piękne te paznokcie aż idzie się w nich zakochać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowne paznokcie! Motyw taki, że zakochałam się od pierwszego wrażenia! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Te inspiracje są naprawdę świetne! Cieszę się, że mogłem/mogłam znaleźć coś inspirującego, co może dodatkowo wzbogacić moje pomysły lub perspektywy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne inspiracje w twoim artykule naprawdę wyróżniają go spośród innych. Cieszę się, że autor/autorka przedstawia różnorodne pomysły, co sprawia, że czytelnik może znaleźć coś, co go zaciekawi i zainspiruje do własnych działań. To bogactwo inspiracji z pewnością sprawi, że artykuł stanie się cennym źródłem pomysłów dla każdego czytelnika.

  OdpowiedzUsuń
 5. Te inspiracje są naprawdę świetne! Cieszę się, że mogę korzystać z różnorodnych pomysłów i pomocy, które płyną z różnych źródeł. To dla mnie nie tylko sposób na rozwijanie kreatywności, ale także na poszerzanie horyzontów i zdobywanie nowych umiejętności. Każda nowa inspiracja to dla mnie jak mały iskierka, która pobudza moją pasję i zachęca do eksperymentowania. Bez względu na to, czy to w dziedzinie sztuki, kuchni czy życia codziennego, te inspiracje dodają koloru i głębi moim doświadczeniom. Odkrywanie nowych pomysłów to dla mnie nie tylko przyjemność, ale także niekończący się proces nauki i odkrywania.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kreatywność autora jest widoczna nie tylko w treściach, ale także w formie grafiki czy projektu strony. To dbałość o detale sprawia, że cała strona prezentuje się profesjonalnie i estetycznie.

  OdpowiedzUsuń

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle