JAK DOBRAĆ IDEALNY PODKŁAD? X

by - 16:36To kolejny temat, o którym pewnie niejedna z Was czytała, słyszała wielokrotnie. Jak dobrać najlepszy dla naszej cery podkład. Dzisiaj małe co nieco o podkładach, oraz kilka wskazówek, jak dobrze go wybrać.

·         Latem popularne stają się lekkie podkłady typu CC, które maja delikatne krycie i jednocześnie, często także właściwości nawilżające. A może zdecydować się na podkład nawilżający?  Kremy BB, CC lub DD mają za zadanie głównie pielęgnować, dlatego jeśli chcesz dobrze nawilżyć skórę, lepiej sprawdzi się podkład nawilżający. 

·         Dla kogo podkład mineralny? Dla osób z tłustą skórą i problem z krostkami oraz grudkami. Minerały mają właściwości antyzapalne.


·         Dobrze jest mieć bazę pod podkładem, ale warto się zastanowić czy na pewno ją potrzebujemy i, czy musimy ją aplikować pod codzienny makijaż. Przy mocno przetłuszczającej się skórze, baza może przedłużyć trwałość twojego podkładu nawet o kilka godzin. Jednak używana w nadmiarze, może ja zapychać, powodując niedoskonałości.

·         To bardzo istotne, aby podkład idealnie stapiał się ze skórą i pozostawał na niej niewidoczny, dając naturalny efekt. Aby jak najlepiej dopasować jego odcień, pamiętaj, aby testować podkład na twarzy, najlepiej na policzkach lub linii żuchwy. Nigdy na dłoni, bo skóra ma w tym miejscu inny kolor.


all photos by Pinterest You May Also Like

3 komentarze

  1. Dobry podkład to podstawa, kiedyś o tym nie wiedziałam i trochę sobie skórę popsułam..

    OdpowiedzUsuń
  2. Latem stosuję tylko kremy CC i bb, ale o dd pierwsze słyszę, aż wstyd. Muszę szybko uzupełnić wiedzę :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo pomocny wpis, ja jestem neutralna wiec jeszcze gorzej z doborem odpowiedniego tonu podkladu ;)

    OdpowiedzUsuń

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle