MAPPING BROW

by - 15:21


Mamy pełną świadomość tego, że dobrze dobrane, wykonturowane, podkreślone brwi potrafią zdziałać cuda! Dlatego wiele z nas korzysta z porad stylistów, lub zwyczajnie oddaje się w dobre ręce kosmetyczki. Jednak warto co jakiś czas odświeżyć sobie pamięć i posłuchać najnowszych wiadomości odnośnie podkreślania i regulowania brwi. Warto śledzić trendy oraz dokładnie przeanalizować nasze rysy twarzy, odcień cery itp.

Czym jest brow mapping?

To unikalna metoda doboru kształtu brwi do kształtu twarzy, która składa się z etapów:
1.    Zaczynamy od wyznaczenia, gdzie powinna zaczynać się brew. Aby to zrobić, przykładamy np. pędzel do brwi albo zwykły ołówek pionowo w linii prostej do skrzydełka nosa.

2.    Następnie przykładamy pędzel do płatka nosa i prowadzimy poprzez środek źrenicy. W ten sposób ustalimy sobie najwyższy punkt, w którym nasza brew się unosi.

Jeśli nie jesteście pewne czy robicie to dobrze, warto skorzystać z pomocy i porady dobrej kosmetyczki!


all photos by Pinterest You May Also Like

27 komentarze

 1. Chyba każdy zna tą metodę. Chociaż są dziewczyny które chyba nie znają jej

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, masz talent do makijażu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, masz talent do makijażu. Twoje umiejętności potrafią podkreślić naturalne piękno i stworzyć wyjątkowy wygląd. To nie tylko kwestia precyzji, ale także zdolności do wydobycia indywidualnego charakteru i stylu w makijażu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Metoda ta jest dość powszechnie znana, ale zdarzają się osoby, zwłaszcza niektóre dziewczyny, które być może jeszcze nie miały z nią styczności. Pomimo tego, większość ludzi zdaje się mieć pewne pojęcie na jej temat, ze względu na jej popularność lub powszechność w pewnych kręgach społecznych.

  OdpowiedzUsuń
 5. Artykuł jak zawsze na najwyższym poziomie! Cieszę się, że trafiłem na ten blog. Z pewnością będę tu często zaglądał po więcej inspiracji. Dzięki za świetną treść!

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny makijaż, jestem pod wrażeniem!

  OdpowiedzUsuń
 7. Pewnie wielu z was jest zaznajomionych z tą metodą, ale zdaje się, że są też dziewczyny, które być może nie miały okazji się z nią spotkać. Warto jednak wspomnieć, że istnieje wiele różnych podejść do tego zagadnienia, a każdy może odkryć coś nowego dla siebie. Możliwe, że te dziewczyny, które jeszcze nie miały okazji się z nią zapoznać, mogą znaleźć w niej coś ciekawego i inspirującego. Niech więc eksploracja nowych możliwości stanie się fascynującą przygodą, otwierającą drzwi do nowych doświadczeń i wrażeń.

  OdpowiedzUsuń
 8. Super, masz talent do makijażu. Twoje umiejętności potrafią podkreślić naturalne piękno i stworzyć wyjątkowy wygląd. Makijaż to sztuka, która pozwala wyrazić swoją kreatywność i poczuć się pewnie w swojej skórze. Ważne jest, aby eksperymentować z różnymi technikami i kolorami, aby znaleźć styl, który najlepiej pasuje do naszej osobowości i stylu życia.

  OdpowiedzUsuń
 9. Twoje umiejętności są naprawdę imponujące. Niech twój kreatywny zmysł i precyzja dalej przynoszą Ci wiele satysfakcji i radości w tworzeniu pięknych makijaży!

  OdpowiedzUsuń

 10. Super, masz talent do makijażu! Twój sposób wykorzystania kolorów i technik naprawdę podkreśla naturalne piękno i dodaje pewności siebie.

  OdpowiedzUsuń
 11. Większość ludzi jest zapewne zaznajomiona z tą metodą. Jednak zdarzają się dziewczyny, które wydają się być nieświadome jej istnienia.

  OdpowiedzUsuń

 12. Chyba każdy zna tę metodę, ale zaskakująco może się okazać, że są dziewczyny, które nie miały jeszcze z nią styczności. Istnieją pewne powszechne techniki czy rozwiązania, które zdają się być ogólnie znane, ale nie zawsze każdy ma z nimi doświadczenie. Czasem konieczne jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, aby rozszerzyć horyzonty i pomóc innym poznać nowe sposoby rozwiązywania problemów czy wykonywania zadań.

  OdpowiedzUsuń

 13. Super, masz talent do makijażu. Twoje umiejętności potrafią podkreślić naturalne piękno i stworzyć wyjątkowy wygląd. To nie tylko kwestia precyzji, ale także zdolności do wydobycia indywidualnego charakteru i stylu w makijażu, co sprawia, że każdy efekt jest niepowtarzalny i dopasowany do osobowości klientki.

  OdpowiedzUsuń
 14. Pięknie! Masz talent do makijażu. Może pomyśl o pracy jako makijażystka? :)

  OdpowiedzUsuń

 15. Chyba każdy zna tą metodę, chociaż są dziewczyny, które być może jeszcze nie miały z nią doświadczenia. To pokazuje, że nawet powszechnie znane rzeczy mogą być nieznane dla niektórych osób.

  OdpowiedzUsuń

 16. Super, masz niesamowity talent do makijażu! Twoje umiejętności potrafią naprawdę podkreślić naturalne piękno. Jesteś mistrzynią w tworzeniu wyjątkowych i efektownych looków!

  Forum kredytowe

  OdpowiedzUsuń

 17. Technika "Mapping Brow" to prawdziwe mistrzostwo w konturowaniu i definiowaniu brwi, co sprawia, że jest to naprawdę cudowny makijaż. Precyzyjne zaznaczenie linii brwi pozwala uzyskać naturalny i proporcjonalny kształt, podkreślając jednocześnie piękno oczu i całej twarzy. Efekt końcowy jest zaskakująco subtelny, ale zarazem wyróżniający, nadając wyrazistości spojrzeniu i dodając pewności siebie.

  OdpowiedzUsuń
 18. Ten makijaż jest naprawdę imponujący, sprawiając, że wyglądasz niezwykle efektownie i świeżo. Jesteś wyjątkowo zręczna w doborze kolorów i technik, co widać w każdym detalu. Podziwiam, jak perfekcyjnie podkreśliłaś swoje naturalne piękno, zachowując przy tym subtelną elegancję. To naprawdę inspirujące, widzieć taki profesjonalizm i kreatywność w makijażu.

  OdpowiedzUsuń

 19. Chyba każdy zna tę metodę, choć są dziewczyny, które być może jeszcze nie miały z nią doświadczenia. Jest to dość popularna technika, którą wiele osób stosuje w codziennym życiu. Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji jej użyć, może to być interesujące doświadczenie.

  OdpowiedzUsuń
 20. Chyba każdy zna tę metodę, ale zaskakująco są dziewczyny, które jeszcze nie miały z nią do czynienia. Może to być dla nich nowe i interesujące doświadczenie, gdy się z nią zapoznają.

  OdpowiedzUsuń
 21. Wygląda na to, że to bardzo efektywna metoda. Nie słyszałam o niej wcześniej.

  OdpowiedzUsuń
 22. Mapping Brow to precyzyjna technika kształtowania brwi, która polega na dokładnym wyznaczeniu idealnych proporcji i łuku, dostosowanych do indywidualnych rysów twarzy. Dzięki tej metodzie, brwi stają się bardziej symetryczne i estetycznie dopasowane, co podkreśla naturalne piękno oczu i nadaje twarzy wyrazistości.

  OdpowiedzUsuń
 23. Mapping brow to technika precyzyjnego rysowania konturów brwi, która pozwala na idealne dopasowanie kształtu do rysów twarzy, zapewniając harmonijny i estetyczny wygląd. Wykorzystuje się w niej linijki, nici oraz specjalne narzędzia do mierzenia proporcji, co gwarantuje symetrię i naturalny efekt końcowy.

  OdpowiedzUsuń
 24. Ciekawe i pomocne grafiki 👍

  OdpowiedzUsuń

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle