TO NISZCZY NASZE PAZNOKCIE!

by - 10:10


Wydaje nam się, że wiemy jak dbać o paznokcie. Kupujemy dobre lakiery, używamy odżywek, kremów. Jednak wciąż borykamy się z problemami, które osłabiają paznokcie. Czy wiecie jakie często popełniacie błędy podczas manicure?
Oto kilka z nich!
Zdrapujesz lakier?
Razem z warstwami lakieru pozbywasz się wierzchnich warstw płytki paznokciowej, co sprawia, że staje się ona cieńsza i łatwiej pęka.

Skaleczenia podczas wycinania skórek
Głębokie wycinanie skórek cążkami prowadzi do uszkodzenia macierzy, dlatego gdy całkowicie je usuwasz, narastają szybciej i stają się grubsze. Dodatkowo powstałe rany bolą i wyglądają nieestetycznie!Bez żadnych przerw!
Nie odstawiasz lakieru nawet na parę dni? Twoje paznokcie też potrzebują przerwy! Stałe malowanie paznokci prowadzi do ich osłabienia i większej podatności na łamanie.

Baza to podstawa
Baza ma nie tylko przedłużyć trwałość lakieru, ale także chronić płytkę paznokcia. Baza zapobiega przenikaniu barwnika, dodatkowo zawarte w pielęgnacyjnej bazie składniki odżywcze i witaminy wzmacniają płytkę.all photos by Pinterest 

Nie trzymaj hybrydy dłużej niż 14 dni!
Po 2 tygodniach baza wiążąca lakier z paznokciem traci swoje właściwości i prowadzi do najgorszego - wnika w naszą płytkę paznokcia. A z nią? Wszystkie inne szkodliwe substancje, które niszczą paznokcie. You May Also Like

5 komentarze

 1. Nie wycinam skórek, odsuwam je :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mój dawny grzeszek to zdrapywanie lakieru, skutek stresu ale już się tego wyzbyłam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałam kiedyś problem z mocnym wycinaniem skórek - ale dzięki Bogu juz się pozbyłam głupiego nawyku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. JA nie mam takich nawyków

  OdpowiedzUsuń

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle