BB - NAJLEPSZE NARZĘDZIE DO NAKŁADANIA PODKŁADU !

by - 10:22


Chyba nie ma osoby, która nie słyszała o  Beauty blenderze! Niepozorne, miękkie i elastyczne „jajko”, stało się dla wielu z Was ulubieńcem, ułatwiającym wykonanie codziennego make’upu. Ale czym dokładnie jest ta magiczna gąbeczka?

Twórczynią słynnej gąbeczki jest Rea Ann Silva, amerykańska makijażystka gwiazd, która jako pierwsza wprowadziła ja na rynek. Znane przysłowie mówi: Potrzeba matka wynalazków, i tutaj, świetnie się ono sprawdziło. Rozwój technologiczny sprawił, że wysoka jakość obrazu HD umożliwia nam zobaczenie najmniejszych detali na obrazie. Niedoskonałości, pory…Dlatego początkowo posiłkowano się metodą air brush (makijaż natryskowy, który nanoszony jest za pomocą rozpylacza), aby maksymalnie wygładzić cerę. Niestety ta metoda stała się mało praktyczna, a nie każdy makijażysta posiadał odpowiedni sprzęt. Okazało się, że niepozorna gąbeczka Beauty blender, daje porównywalne efekty i w bardzo szybkim tempie otrzymała miano kultowej!

Beauty blender, to nic innego jak opatentowana pianka o strukturze otwartych komórek open-cell, która nie „zasysa” podkładu do środka, zapewniają przyleganie fluidu do powierzchni gąbki. Podkład w czasie aplikacji idealnie stapia się ze skórą i daje gładkie, jedwabiste wykończenie.

Jak używać Beauty blender?
Przed samą aplikacją podkładu zawsze trzeba zmoczyć gąbeczkę, następnie nakładamy kilka kropel podkładu w paru miejscach na twarzy i zaczynamy blendować. Po każdym użyciu należy gąbkę umyć i zostawić w przewiewnym miejscu do wyschnięcia.

all inspiration by Pinterest 


You May Also Like

7 komentarze

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle