MAKE ME HIGHLIGHT

by - 12:01
Temat rozświetlaczy jest obecnie na topie, a to za sprawą modnego w tym sezonie make’upu w stylu glow. Czyli wyjątkowego rozświetlenia twarzy, dającego niemal kosmicznego odbicia światła. Na co dzień raczej preferujemy skromniejszy efekt. Rozświetlone kości policzkowe, to podstawa! Jakie kosmetyki będą dla nas najlepsze? Dziś przedstawię Wam jeden z absolutnych nowości na rynku, rozświetlacz LOVELY MAKE ME HIGHLIGHT, który dostępny jest m.in. w drogeriach Rossmann.


Producent o produkcie:

Płynny rozświetlacz do twarzy, dopasowujący się do każdego typu karnacji. Płynna formuła zapewnia trwałość i komfortową aplikację, bez pozostawienia efektu tłustego filmu. Nadaje skórze świetliste wykończenie. Idealnie sprawdza się w makijażu w trendzie DEWY SKIN. Dostępny w kolorze Silver i Gold.

Moja opinia:


Rozświetlacze znajdziemy zarówno w sztyftach, buteleczkach czy kamieniach. Nowość z LOVELY należy do tych płynnych, zapakowanych w buteleczki. Jeśli chodzi o samo opakowanie, to nie powala estetyką. Prezentuje się zwyczajnie kiczowato. Ale czy to jest najważniejsze? Liczy się efekt oraz trwałość. Tutaj zdecydowanie MAKE ME HIGHLIGHT, wychodzi na plus! Ma aksamitną konsystencję, która gładko rozprowadza się po skórze. Najlepiej rozprowadzić go w palcach lub pędzelku i dopiero wtedy aplikować na twarz, unikniemy nadmiernego rozcierania i sami może dozować ilość produktu. Tuż po aplikacja płynna konsystencja "wtapia się" w makijaż, zapewniając naturalny efekt rozświetlenia. Jak dla mnie, produkt jest godny polecania, ze względu na cenę ok 13 zł, jak i jakość.
You May Also Like

6 komentarze

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle