LONGSTAY PRECISE BROWLINER

by - 12:41


Dużo mówi się o pielęgnacji, stylizacji i regulacji brwi. Sama często podaje Wam różne rady lub inspiracje jak dobrze je regulować, oraz jakich kosmetyków do nich używać. Dziś przedstawię jeden z nich, który w ostatnim czasie mnie zachwycił. Myślę, że Was także, ponieważ marka z której pochodzi - Golden Rose – posiada już rzesze fanek, za sprawą m.in. świetnych pomadek. Ostatnio zachwalałam paletę rozświetlaczy. Dziś pod lupą Longstay Precise Browliner Golden Rose, długotrwała konturówka do brwi.


Producent o produkcie:

Konturówka do brwi to połączenie wygodnego opakowania z wykręcaną, cienką końcówką, dzięki której łatwo uzyskać precyzyjne podkreślenie i idealną linię. Brwi nabierają określonego kształtu i stają się uwydatnione, a dzięki wodoodpornej formule wyglądają perfekcyjnie przez cały dzień. Szczoteczka umieszczona na końcówce służy do wyczesywania brwi oraz usuwania nadmiaru koloru by zapewnić im naturalny wygląd.
Cena ok 19 zł


Moja opinia:

Już na samym początku, rzuca nam się w oczy budowa konturówki, która jest bardzo, bardzo cieniutka Dosłownie jak igła! Dzięki czemu mamy szansę wykonać precyzyjne kreski, jak dla mnie to ogromna zaleta. Dodatkowo, konturówka posiada grzebyczek, którym ładnie wyczeszmy brewki. Kredka bardzo ładnie podkreśla brwi. Dzięki szczoteczce możemy sobie wyczesać nadmiar kredki na brwiach, jeśli jest taka potrzeba. Konturówka wygląda na brwiach naturalnie, a to przecież bardzo ważne! Jeśli chodzi o trwałość, to jest naprawdę wytrzymała, odporna na ścieranie. W ciągu dnia nie osypuje się, nie zanika i co ważne, utrzymuje kolor. Używam konturówki od dłuższego czasu i jestem z niej zadowolona. Jedynym minusem jest jej wydajność.


You May Also Like

5 komentarze

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle