TE MAKIJAŻE NIE BĘDĄ MODNE W 2018 ROKU?!

by - 07:01Grudzień można podzielić na dwie części – I połowa, to szał przedświąteczny: pogoń za choinkowymi prezentami, spotkania wigilijno-opłatkowe w pracy, z przyjaciółmi, to także czas przygotowywania domu do świąt (generalne porządki) i do tego zmierzanie się każdego dnia z dłuuugimi kolejkami do kas… 24 grudnia wraz złamaniem opłatka następuje punkt kulminacyjny wcześniejszych zmagań. Przez następne dni, oddajemy się świątecznym ucztom, spotkaniom w gronie rodziny i…zaczynamy myśleć o końcu roku. Sylwestrze! Zabawa zabawą, ale większość z nas zaczyna robić podsumowania i snuć plany na przyszły rok. Pewnie jesteście ciekawi jak co u mnie i jakie mam plany na 2018? O tym jeszcze nie dzisiaj…. Dziś o jednej z moich największych pasji – makijażu – a dokładnie  trendach 2018!

Czy wciąż będą modne mocno podkreślone usta? Czy make’up a’la Kim Kardashian nadal będzie top? Odpowiadam!

Rok 2018 – rokiem naturalnej i świeżo wyglądającej cery! Co za tym idzie? Zdecydowany kres niektórych trendów, które obecnie należą do najgorętszych:
- było o nich dużo wczoraj, więc dziś krótko – w 2018 roku modne będą brwi o naturalnym kształcie, delikatna regulacja i kolor mają jedynie podkreślić rysy twarzy. Moda na przerysowane i narysowane brwi odchodzi w niepamięć!
- w ostatnich latach bardzo popularnym zabiegiem stało się trwałe podkreślanie konturów i koloru usta. Nie wspominając o ich pompowaniu do nienaturalnych wielkości! To właśnie 2018 rok, ma przechylić szalę kiczu…- rozświetlenie tak, ale… z umiarem! Która z nas nie korzysta z dobrodziejstw rozświetlacza? Większa część nas ze mną na czele. W przyszłym roku, aby wpisać się w trend naturalności, rozświetlające drobinki powinno tylko delikatnie muskać kości policzkowe.


insp by Pinterest, uroda


______
zobacz również :


___
follow me on FACEBOOK /click/ 

 
follow me on instagram - @justynapolska_fashion 

You May Also Like

7 komentarze

 1. Te makijaże,które były"modne" wcale mi się nie podobają :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Trendy mi sie podobaja, no moze bez kaczych dziobkow hihihi ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gorgeous makeup looks !

  Sara
  www.thecrimeofashion.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi nigdy nie podobały się totalnie przerysowane brwi, więc to jak najbardziej akceptuję w nowym roku. Rozświetlenie to już sprawa indywidualna moim zdaniem. Czasami sama lubię "przesadzić" z rozśietalczem, czasami mam ochotę na coś lekkiego lub wręcz jestem zmuszona użyć delikatnego rozświtlacza przez zły stan cery. Powiększanie ust oczywiście na tak, ale nie do rozmiarów kaczora, jednak jak ktoś chce to czemu nie :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Najlepsza jest naturalność , jeżeli już makijaż to delikatny i subtelny ;)

  https://xgabisxworlds.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Akurat glow uwielbiam co do brwi ... baaardzo nie lubię instabrwi są jak rysunek ;)

  OdpowiedzUsuń

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle