JAK DBAĆ O SKÓRĘ ZIMĄ ?

by - 06:51
Na wielu portalach dotyczących zdrowia i urody, w wielu reklamach słyszymy/czytamy, że zimą powinniśmy szczególnie dbać o skórę, która potrzebuje dodatkowej pielęgnacji. Ja nie do końca się z tym zgadzam. Dlaczego? Czy to zima, czy upalne lato w każdej z tych pór roku narażeni jesteśmy na negatywne czynniki. Latem na wzmożone promieniowanie UV, poparzenia skóry, zimą na przesuszony i podrażniony naskórek. Dlatego uważam, że o każdej porze roku powinniśmy pamiętać o pielęgnacji i ochronie skóry! Abyśmy były zdrowe i zachowały jak najdłużej młody wygląd.

Na co zwrócić uwagę zimą? Podpowiadam!

- Witaminy i zbilansowana dieta! Nawet najlepsze kosmetyki nam nie pomogą jeśli nie zadbamy o siebie od wewnątrz! Jedzmy regularne, zdrowe posiłki bogate w wartościowe składniki, a już po krótkim czasie zauważymy poprawę kondycji naszej skóry! Marchewka w dłoń :)!

- Jeśli dieta, to i ćwiczenia, które pomogą nam utrzymać jędrną i gładką skórę. „Sflaczałe’’ ramiona nigdy nie były ani zdrowe, ani estetyczne ani modne!


- Ochrona na zewnątrz, czyli kremy, balsamy. O ile dieta i suplementacja działa regeneracyjnie od wewnątrz, to wszelkie kremy w połączeniu z zdrowym odżywianiem, pomogą nam unikną uszkodzenia naskórka. Zimą możemy pozwolić sobie na nieco bardziej tłuste kremy, które ochronią nas przez mrozem.

Idealny krem znajdziecie -> TU /clik/ insp by Pinterest

A Wy dbacie o swoją skórę zimą? 
Polecacie coś szczególnego ?

_______________
follow me on FACEBOOK /click/ 

 
follow me on instagram - @justynapolska_fashion 

You May Also Like

2 komentarze

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle