TRENDY W MAKIJAŻU O KTÓRYCH POWINNIŚMY ZAPOMNIEĆ !

by - 06:50Czy zgodzicie się ze mną, że nie warto ślepo podążać za panującymi „top trendami’’?
Należy wybierać, to co dla nas najlepsze i to w czym czujemy się dobrze. Warto także aktualizować informacje dotyczące mody, aby nie mówiono o na „lamusy” i nie uważano nas za duchów poprzednich lat! Kiedy ostatnim razem widzieliście pana w ortaliowej kurtce z wczesnym lat 90 :)? No właśnie…
Moda to jedna sprawa, ważną kwestią są także trendy w kategorii beauty! Tutaj trendy także zmieniają się jak w kalejdoskopie! Co jest obecnie fopa? Zajrzyjcie niżej!


Jeszcze do nie dawna, wyrazista, ładna i długa kreska baaardzo zalotnie podkreślająca oko, była najmodniejszym elementem make’upu… a dziś? Lepiej ją sobie odpuścić i pozostawić w klasycznej długość…
ZBYT DŁUGA KRESKA!
TOTAL MAT – czyli cała twarz w nienagannym macie! Stop ciężkiemu makijażowi! Teraz modny jest taki makijaż, który delikatnie rozświetla, nadaje lekkości. Dziewczęcość i naturalność króluje! 
MAT!
 MATOWE WYKOŃCZENIE MAKIJAŻU ORAZ MATOWE OCZY+MATOWE USTA 
Tutaj chyba nikogo nie dziwi ta nowina! Od kilku sezonów naturalne, gęste brwi tylko subtelnie wyregulowane są prawdziwym hitem! Zero cieniutkich niteczek, czas na prawdziwe piękno…:)!
CIENKIE BRWI!
inspiration by ELLE.PL, PINTEREST

You May Also Like

11 komentarze

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle