OOTD: LOFT37

by - 11:39
Trendy przemijają, „must have” z czasem stają się modowym faux pas.
COCO CHANNEL powiedziała kiedyś słynne słowa: moda przemija, styl pozostaje
Całą sobą identyfikuję się z maksymą CHANNEL. Niemal w każdej swojej stylizacji przemycam bieżące modowe nowinki, aby także pokazać Wam jak je nosić, udzielić stylizacyjnych porad, zainspirować…
Chcę dzielić się z Wami swoją wiedzą, pasją i motywować do eksperymentów :), do zabawy moda do spróbowania czegoś nowego – nieznanego.


Nowości nowościami, podążanie za bycie zawsze na czasie z modą bywa zgubne. Ileż to artykułów i prześmiewczych publikacji powstało na bazie wpadek znanych (nie)lubianych?
No właśnie…:).  
Warto szukać i znaleźć swój niepowtarzalny i styl. Indywidualny. Sprawdzony. To właśnie świadomość tego w czym korzystnie wyglądamy, a czego powinniśmy unikać sprawia, że wyglądamy dobrze i otoczenie także dobrze nas odbiera. Dobrze wyglądać równa się dobrze czuć w swoim ciele. Oto moja recepta na obcowanie z modą :).

A jaki jest mój niezawodny kanon modowy? 
To połączenie bieli i czerni. Moja klasyka. Niezależnie od kursu jakim biegnie moda, nie bacząc na to „musi” znaleźć się w garderobie w danym sezonie. Stawiam na biel i czerń. Nigdy nie zrezygnuję z kolorystycznego duetu. Czasem wybór prostoty, minimalizmu, to najlepsze rozwiązanie wśród okrzykiwanych i promowanych sezonowych tendencji.A Wy jakie macie ulubione i sprawdzone połączenia? 

/Trends come and go, "must have" over time becomes fashionable faux pas. COCO CHANNEL once said famous words: fashion is passing, style remains ... I identify myself with the CHANNEL maxim. I am curious about current fashion news, I love showing you how to wear them, giving styling tips, inspire ... I want to share with you my knowledge, passion and motivation for experiments 🙂, fun fashion to try something new - the unknown.
News of the novelty, the pursuit of being always fashionable is always . It is worth looking for and find your unique style. Individuality. It is the awareness of what we look like and what we should avoid, what makes us look good and is also good for the planet.Looking great means feeling great in out body.
And what is my reliable fashion canon? It's a combination of white and black. My classics. Regardless of the course of fashion, regardless of the "must" to be in the wardrobe of the season. I will never give up this colour duet. Sometimes the choice of simplicity, minimalism, is the best solution among the cursed and promoted seasonal trends.
And what are your favourites?/photos by WHITEMOMENTS ubrałam /dressed/ : bomber H&M Trend , buty /shoes/  LOFT37 /clik/

________________follow me on FACEBOOK /click/ 


follow me on instagram - @justynapolska_fashion 

You May Also Like

12 komentarze

 1. Super to wygląda. Masz bardzo oryginalny styl i to mi się podoba.

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. fantastycznie wyglądasz:) świetna kurtka:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja lubię łączyć popiele z czarnym lub granatem. Świetna kurtka, lubię takie. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kurtka trafiła w moje gusta :) super look!

  OdpowiedzUsuń
 5. Czerń i biel to u mnie taki pewniak, to zestawienie kolorystyczne bardzo trudno zepsuć ;) u mnie ostatnio królują też granaty i khaki, a jak wiosna obudzi się na dobre to oczywiście wrócą nieśmiertelne pudrowe kolory ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię buty z LoFT - świetny design i doskonałe wykonanie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wygladasz bosko! To jest klasyka z lat 80! Zawsze jak jestes w kozakach to wyglądasz ekstremalnie seksownie i kobieco! Niesamowite zestawienie kurtki-styl Skinhead, jeansów i eleganckich kozaków na szpilach!

  OdpowiedzUsuń

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle