DESIGN: SUDIO SWEDEN

by - 10:34Coś dla tych z Was, którzy nie rozstają się z muzyką, cenią dobre brzmienie i praktyczne pomysły. Wiosna to dobry moment, aby odświeżyć nie tylko garderobę, ale także zaopatrzyć się w nowe gadżety technologiczne.
Swoją drogą, jak często robicie porządek w swoich torebkach? 
Chyba nie ma nic bardziej stresogennego niż istne „bingo-lotto’’ w torebce gdy dzwoni telefon…:). Staram się minimalizować niepotrzebne wpadki i polepszyć jakość swojego zabieganego życia i tak oto, pierwszym krokiem ku lepszemu było przejście z tradycyjnych słuchawek z kabelkami na bezprzewodowe. Problem zaplątanych jak precle krakowskie kabli odszedł w niepamięć :). I dobrze!

Wybór bezprzewodowych słuchawek był nie lada wyzwaniem. Producentów jest sporo, ceny zróżnicowane i trudno o dobrze jakościowo sprzęt. Wybór padł na słuchawki VASA BLÅ - ROSE GOLDWHITE skandynawskiej marki SUDIO.
Decydując się na słuchawki zależało mi przede wszystkim na dwóch kwestiach: po pierwsze jakość. Nie ma nic gorszego niż usłyszeć swoją ulubiona piosenkę w zniekształcających dźwięk nośnikach… Producent VASABLÅ - ROSE GOLD WHITE zapewnia „dźwięk studyjny” i ja po pierwszych dniach testowania słuchawek w pełni się z nim zgadzam. Mały sprzęt, a można w pełni oddać muzycznej uciechy:)!
Druga kwestia: wygląd-design. Jako estetka, stylistka i pasjonatka unikatowych przedmiotów, cenię sobie przemyślane i oryginalne kształty, kolory i wysokie standardy wykonania. Bezprzewodowe słuchawki SUDIO łączą w sobie minimalizm i nowoczesność, dostępne są w różnej kolorystyce, dzięki czemu możecie wybrać i czuć się dobrze w swoim ulubionym kolorze. Polubiłam je od pierwszych chwil założenia i wiem, że zostaną u mnie na dłużej. 


Jeśli macie już bezprzewodowe słuchawki, śmiało możecie podarować takie cacka, komuś kto lubi modne i praktyczne gadżety. Z pewnością będzie zadowolony z słuchawek SUDIO.

Wspomnę o niespodziance jaka spotkała mnie tuż po otwarciu przesyłki z słuchawkami…:). Wraz z słuchawkami otrzymałam obudowę na telefon w najmodniejszym ostatnio wzorze „marble”. Zobaczcie jak pięknie współgra z minimalistycznymi pierścionkami Apart /TUTAJ/.


No i jak tu nie być odstresowaną i zadowoloną?Od dziś możecie zgarnąć 15% zniżki na wszystkie produkty SUDIO SWEDEN /tutaj/ 
używając kodu -> JUSTYNAPOLSKA15 
WARTO <3
photos by WHITEMOMENTS 

pierścionki /rings/ APART /clik/ You May Also Like

8 komentarze

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle