MASK

by - 11:46
Wakacje za nami i wielkimi krokami zbliżamy się do jesiennego sezonu. Teraz mamy bardzo dobry czas, aby zregenerować włosy, skórę i cerę po wakacjach i jednocześnie przygotować do zimy. Oprócz podstawowej pielęgnacji, warto włączyć także maski i maseczki. Zazwyczaj są one bardziej skondensowane, mają lepsze składy niż kremy i są ich świetnym uzupełnieniem.
Drogerie Rossman, od 1 września mają w swojej ofercie wiele rewelacyjnych masek i maseczek. Dziś zaprezentuję Wam jedną z nich.


Missha, Pure Source, Cell Sheet Mask 'Red Ginseng' - Bawełniana maseczka z wyciągiem z czerwonego żeń-szenia


Producent o produkcie:

Stworzona w 100% z bawełny, która daje uczucie miękkości i nie podrażnia skóry, przy wykorzystaniu technologii Water Zet. Dopasowany do twarzy kształt sprawia, że zawarta w maseczce esencja dogłębnie wnika nawet w trudno dostępne miejsca.
Stworzona w etapach, przy użyciu metody podwójnej fermentacji:
Dobór naturalnych, aktywnych składników.Pierwszy etap fermentacji (przy użyciu bakterii Lactobacillus, Bifida i Aspergillus).

Moja opinia:

Warto na samym początku wspomnieć, że marka Missha słynie z dobrej jakości maseczek, dlatego moje oczekiwania były wysokiej wobec niej. Tak jak wspomina producent płachta choć gruba, łatwo dopasowuje się do twarzy. Esencji w opakowaniu jest dość sporo, więc możemy nałożyć ją także na szyje i dekolt. Efekt po użyciu maseczki?  Skóra jest wyraźne napięta, nawilżona i przyjemna w dotyku. Maska nie powoduje żadnych podrażnień, więc mogą ją stosować osoby z wrażliwą cerą. Na pewno jest to maseczka, po którą warto sięgnąć jeśli potrzebujemy szybkiego nawilżenia cery.


You May Also Like

4 komentarze

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle